Wycieczka integracyjna ZOO Safari w Borysewie

W dniu 24.09.2020 r. udali┼Ťmy si─Ö na wycieczk─Ö integracyjn─ů do ZOO Safari w Borysewie. W wyje┼║dzie uczestniczy┼éy cztery klasy- 2ag, 2bg, 2dp oraz 3b wraz z opiekunami- P. Iwon─ů Dobranowsk─ů, P. Ann─ů Mielczarek-Trepk─ů, P. Miros┼éaw─ů ┼üukaszewsk─ů, P. Ann─ů Sukienik- Dr├│┼╝d┼╝, P. Julit─ů Starostk─ů oraz P. Lucyn─ů St─Öpie┼ä-Ko┼ä.

Przemierzaj─ůc alejki zoo mieli┼Ťmy okazj─Ö zobaczy─ç niespotykane na co dzie┼ä zwierz─Öta i ptaki, ich wygl─ůd oraz tryb ┼╝ycia. ┼Üwietn─ů atrakcj─ů by┼éa mo┼╝liwo┼Ť─ç obejrzenia karmienia zwierz─ůt. Bezpo┼Ťredni kontakt ze zwierz─Öciem sprawia┼é, i┼╝ wiadomo┼Ťci zdobyte podczas wycieczki na trwa┼ée zapisz─ů si─Ö w naszej pami─Öci. Wycieczka okaza┼éa si─Ö nie tylko wspania┼éym prze┼╝yciem, ale r├│wnie┼╝ atrakcyjn─ů lekcj─ů biologii. Zoo by┼éo uroczym miejscem do sp─Ödzania czasu na ┼Ťwie┼╝ym powietrzu jak i skarbnic─ů wiedzy. W drodze powrotnej pomimo zm─Öczenia dopisywa┼é nam dobry humor i wzajemnie dzielili┼Ťmy si─Ö wra┼╝eniami z wycieczki.

Skip to content