Wycieczka integracyjna ZOO Safari w Borysewie

W dniu 24.09.2020 r. udaliśmy się na wycieczkę integracyjną do ZOO Safari w Borysewie. W wyjeździe uczestniczyły cztery klasy- 2ag, 2bg, 2dp oraz 3b wraz z opiekunami- P. Iwoną Dobranowską, P. Anną Mielczarek-Trepką, P. Mirosławą Łukaszewską, P. Anną Sukienik- Dróżdż, P. Julitą Starostką oraz P. Lucyną Stępień-Koń.

Przemierzając alejki zoo mieliśmy okazję zobaczyć niespotykane na co dzień zwierzęta i ptaki, ich wygląd oraz tryb życia. Świetną atrakcją była możliwość obejrzenia karmienia zwierząt. Bezpośredni kontakt ze zwierzęciem sprawiał, iż wiadomości zdobyte podczas wycieczki na trwałe zapiszą się w naszej pamięci. Wycieczka okazała się nie tylko wspaniałym przeżyciem, ale również atrakcyjną lekcją biologii. Zoo było uroczym miejscem do spędzania czasu na świeżym powietrzu jak i skarbnicą wiedzy. W drodze powrotnej pomimo zmęczenia dopisywał nam dobry humor i wzajemnie dzieliliśmy się wrażeniami z wycieczki.

Skip to content