Wycieczkja integracyjna klas I-ych- Wapienniki

Dnia 2.10.2020 roku uczniowie klasy I B z wychowawcą Magdaleną Cieślak i klasy I D z wychowawcą Katarzyną Górak uczestniczyli w swojej pierwszej wycieczce. Naszym celem były położone na terenie starej kopalni wapnia WAPIENNIKI. To uroczy teren oddalony około 10 km od Radomska.

Po dotarciu na miejsce organizatorzy przedstawili nam zasady gry i regulamin. Zaczęła się wspaniała zabawa. Rozegraliśmy pełne emocji gry paintballowe. To doskonała forma rekreacji, która nauczyła nas współpracy i funkcjonowania w grupie. Po zakończonych bitwach wszyscy we wspaniałych humorach zajadaliśmy upieczone przy ognisku kiełbaski. Miło spędzony czas pozwolił nam lepiej się poznać i przygotować na wspólne spędzenie w murach szkoły pięć lat. Przełamaliśmy pierwsze lody i już wiemy, że mamy wokół siebie koleżanki i kolegów, na których możemy liczyć. Przeżyliśmy przygodę, która na długo pozostanie w naszej pamięci.

Iga Kołodziejska i Julia Stasińska – Ib

 

Skip to content