Wycieczkja integracyjna klas I-ych- Wapienniki

Dnia 2.10.2020 roku uczniowie klasy I B z wychowawc─ů Magdalen─ů Cie┼Ťlak i klasy I D z wychowawc─ů Katarzyn─ů G├│rak uczestniczyli w swojej pierwszej wycieczce. Naszym celem by┼éy po┼éo┼╝one na terenie starej kopalni wapnia WAPIENNIKI. To uroczy teren oddalony oko┼éo 10 km od Radomska.

Po dotarciu na miejsce organizatorzy przedstawili nam zasady gry i regulamin. Zacz─Ö┼éa si─Ö wspania┼éa zabawa. Rozegrali┼Ťmy pe┼éne emocji gry paintballowe. To doskona┼éa forma rekreacji, kt├│ra nauczy┼éa nas wsp├│┼épracy i funkcjonowania w grupie. Po zako┼äczonych bitwach wszyscy we wspania┼éych humorach zajadali┼Ťmy upieczone przy ognisku kie┼ébaski. Mi┼éo sp─Ödzony czas pozwoli┼é nam lepiej si─Ö pozna─ç i przygotowa─ç na wsp├│lne sp─Ödzenie w murach szko┼éy pi─Ö─ç lat. Prze┼éamali┼Ťmy pierwsze lody i ju┼╝ wiemy, ┼╝e mamy wok├│┼é siebie kole┼╝anki i koleg├│w, na kt├│rych mo┼╝emy liczy─ç. Prze┼╝yli┼Ťmy przygod─Ö, kt├│ra na d┼éugo pozostanie w naszej pami─Öci.

Iga Ko┼éodziejska i Julia Stasi┼äska ÔÇô Ib

 

Skip to content