Kolejne wyr贸偶nienie ZSE w programie OTWARTA FIRMA

Uczestnicz膮c co roku w programie OTWARTA FIRMA, Zesp贸艂 Szk贸艂 Ekonomicznych po raz kolejny聽otrzyma艂 wyr贸偶nienie i znalaz艂 si臋 w gronie 10 najaktywniejszych szk贸艂 ponadpodstawowych w Polsce, czego uhonorowaniem jest ju偶聽pi膮ta statuetka wr臋czona za poprzedni膮 edycj臋.

Liczymy na to, 偶e tegoroczny udzia艂 r贸wnie偶 zostanie uwie艅czony sukcesem, bior膮c pod uwag臋 wielko艣膰 zaanga偶owania ca艂ej spo艂eczno艣ci w realizacj臋 programu w ka偶dej edycji.

W okresie聽16聽listopada – 31 grudnia 2020r.聽przyst膮pimy do realizacji聽X ju偶 edycji tego przedsi臋wzi臋cia,przy wsp贸艂pracy z M艂odzie偶ow膮 Fundacj膮 Przedsi臋biorczo艣ci. Honorowy patronat nad programem obj臋艂o Ministerstw Rozwoju, Pracy i Technologii.

Celem projektu OTWARTA FIRMA jest stworzenie 艣rodowiska spo艂ecznego, kt贸re aktywnie wspiera przedsi臋biorcze postawy i inicjatywy m艂odych ludzi.

Ze wzgl臋du na obecn膮 sytuacj臋 epidemiologiczn膮 w kraju, tegoroczna realizacja projektu odb臋dzie si臋 w formie e-spotka艅, podczas kt贸rych聽przedstawiciele lokalnego biznesu oraz instytucji radomszcza艅skich b臋d膮 mieli wspania艂膮 okazj臋 do promocji i nawi膮zania nowych kontakt贸w w 艣rodowisku lokalnym. Nasza聽m艂odzie偶聽natomiast otrzyma mo偶liwo艣膰 wzbogacenia swojej聽wiedzy聽o ciekawe zaj臋cia przygotowuj膮ce uczni贸w do planowania 艣cie偶ki zawodowej.

Sylwia Gnoi艅ska 鈥撀爏zkolny koordynator Otwartej Firmy

 

Skip to content