Dawid Brylik z kl. IIBP laureatem konkursu „Jak Dzień Przedsiębiorczości wpłynął na moje decyzje zawodowe”

Jak już wcześniej wspominaliśmy, w Ogólnopolskim Konkursie „Jak Dzień przedsiębiorczości wpłynął na moje decyzje zawodowe” 2020 Komitet Honorowy przyznał wyróżnienia i tak w kategorii Praca pisemna laureatem został nasz uczeń z kl. IIBP Dawid Brylik, którego opiekunem merytorycznym była p. Sylwia Gnoińska – szkolny koordynator DP.

Po długiej przerwie związanej z nauczaniem zdalnym Dawid w końcu mógł odebrać zasłużoną nagrodę wraz z dyplomem z rąk p. dyrektor Małgorzaty Kołodziejskiej i w pełni cieszyć się zasłużonym sukcesem. Warto dodać, że w 17. edycji Dnia przedsiębiorczości pomimo trudności związanych z pandemią koronawirusa COVID-19 uczestniczyło 360 szkół, 3 530 uczniów oraz 1 364 firmy i instytucje, a tylko dwóch laureatów, w tym właśnie Dawid otrzymali wyróżnienia w powyższej kategorii. Jeszcze raz gratulujemy sukcesu!

 

Skip to content