Konkurs fizyczno- fotograficzny nt. Zjawiska optyczne w atmosferze

Przedstawiamy wyniki konkursu fizyczno- fotograficznego na temat Zjawiska optyczne w atmosferze. Konkurs skierowany był do uczniów klas I i II technikum po szkole podstawowej. Polegał na wykonaniu zdjęcia przedstawiającego dowolne zjawiska optyczne zachodzące w przyrodzie lub świadome wyeksponowane w przeprowadzonym przez ucznia eksperymencie.

1. fotografie przedstawiające określone zjawiska optyczne zaobserwowane w otaczającej przyrodzie

I miejsce- Maja Janus kl 2ap

II miejsce Ex aequo: – Kinga Krynke kl 2dp i Julia Banasik kl 2ap

III miejsce Ex aequo: Magdalena Włodarczyk kl 1c i Maxsymilian Grabarczyk kl 1b

2. serie zdjęć ilustrujące eksperymenty fizyczne z udziałem światła

I miejsce Ex aequo – Natalia Skwarek kl 1e i Emilia Musiał kl 1d

Wszystkim uczestnikom konkursu dziękujemy za zaangażowanie. Wykazaliście się pomysłowością i kreatywnością. Zwycięzcom gratulujemy!!!

Wszystkie zdjęcia konkursowe można obejrzeć pod linkiem: https://drive.google.com/drive/folders/1ypOAAlO0JEPw2cN4A28D40L-R4A9p0Iu?fbclid=IwAR08cswMeVyR0rQaXSyMbuCcRjvQH5vqQ_qRWzYEXXzpr5IQcTAmBZKhCe4