Konkurs聽fizyczno-聽fotograficzny聽nt. Zjawiska optyczne w atmosferze

Przedstawiamy wyniki konkursu聽fizyczno-聽fotograficznego聽na temat Zjawiska optyczne w atmosferze. Konkurs skierowany by艂 do uczni贸w klas I i II technikum po szkole podstawowej. Polega艂 na wykonaniu zdj臋cia聽przedstawiaj膮cego聽dowolne zjawiska optyczne zachodz膮ce w przyrodzie lub 艣wiadome wyeksponowane w przeprowadzonym przez ucznia eksperymencie.

1. fotografie przedstawiaj膮ce okre艣lone zjawiska optyczne zaobserwowane w otaczaj膮cej przyrodzie

I miejsce-聽Maja Janus聽kl聽2ap

II miejsce Ex aequo: – Kinga Krynke kl 2dp i Julia Banasik kl 2ap

III miejsce Ex aequo:聽Magdalena W艂odarczyk聽kl聽1c i Maxsymilian Grabarczyk聽kl 1b

2. serie zdj臋膰 ilustruj膮ce eksperymenty fizyczne z udzia艂em 艣wiat艂a

I miejsce Ex aequo 鈥 Natalia Skwarek kl 1e i Emilia Musia艂 kl 1d

Wszystkim uczestnikom konkursu dzi臋kujemy za zaanga偶owanie. Wykazali艣cie si臋 pomys艂owo艣ci膮 i kreatywno艣ci膮. Zwyci臋zcom gratulujemy!!!

Wszystkie zdj臋cia konkursowe mo偶na obejrze膰 pod linkiem:聽https://drive.google.com/drive/folders/1ypOAAlO0JEPw2cN4A28D40L-R4A9p0Iu?fbclid=IwAR08cswMeVyR0rQaXSyMbuCcRjvQH5vqQ_qRWzYEXXzpr5IQcTAmBZKhCe4