Ogólnopolski konkurs z języka angielskiego „Forget me not”

Witajcie, z dumą pragnę poinformować, iż 10 uczniów Naszej szkoły znakomicie zaprezentowało się w ogólnopolskim konkursie z języka angielskiego „Forget me not” – każdy z nich przekroczył próg 86% poprawnych odpowiedzi.

Celem konkursu było:

Pytania konkursowe były ułożone w oparciu o podane opowiadania, sentencje oraz współczesne piosenki angielskie oraz obejmowały: zadania zamknięte (wielokrotnego wyboru, zadania na  dobieranie oraz typu prawda-fałsz) i zadania otwarte (z luką oraz zadania krótkiej odpowiedzi).

A oto trzy najwyższe wyniki:

Karolina Wąsowicz z klasy 3d – 100% poprawnych odpowiedzi i Dyplom Laureata

Julia Gołębiowska z klasy 3e – 99% poprawnych odpowiedzi i Dyplom z wyróżnieniem

Julia Łągiewska z klasy 1e – 97,5% poprawnych odpowiedzi i Dyplom z wyróżnieniem

Gratuluję i zapraszam do kolejnej edycji w następnym roku szkolnym.

Koordynator konkursu w szkole – Ewa Kmieć

Skip to content