WOLONTARIAT- pomoc dla Kacpra Pluty

Czy pamiętacie jeszcze o Kacprze? Tak, tak! Kacprze strażaku, który baaardzo potrzebuje Waszej POMOCY! Liczy się każda złotówka. Intensywna rehabilitacja pochłania ogromne sumy, ale chłopak walczy, by wrócić do sprawności po wypadku. Dziękujemy! wszystkim, którzy już włączyli się w to wielkie pomaganie, ale w imieniu Kacpra i Jego rodziców prosimy Was o systematyczne wspieranie kolejnych działań wolontariatu, czyli angażowanie się w kolejne akcje Zespół Szkół Ekonomicznych dla Kacpra Pluty.

Bądźcie TAK empatyczni i hojni JAK każdego roku, gdy bezinteresownie i z wielkim sercem wspieracie WOŚP. Teraz, hojności płynącej z serc, serduszek… potrzebuje Kacper. Jutro i w poniedziałek wolontariuszki będą zbierały pieniądze do puszek. Liczymy na WAS!!!

Skip to content