WOLONTARIAT- pomoc dla Kacpra Pluty

Czy pami─Ötacie jeszcze o Kacprze? Tak, tak! Kacprze stra┼╝aku, kt├│ry baaardzo potrzebuje Waszej POMOCY! Liczy si─Ö ka┼╝da z┼éot├│wka. Intensywna rehabilitacja poch┼éania ogromne sumy, ale ch┼éopak walczy, by wr├│ci─ç do sprawno┼Ťci po wypadku. Dzi─Ökujemy! wszystkim, kt├│rzy ju┼╝ w┼é─ůczyli si─Ö w to wielkie pomaganie, ale w imieniu Kacpra i Jego rodzic├│w prosimy Was o systematyczne wspieranie kolejnych dzia┼éa┼ä wolontariatu, czyli anga┼╝owanie si─Ö w kolejne akcje Zesp├│┼é Szk├│┼é Ekonomicznych dla Kacpra Pluty.

B─ůd┼║cie TAK empatyczni i hojni JAK ka┼╝dego roku, gdy bezinteresownie i z wielkim sercem wspieracie WO┼ÜP. Teraz, hojno┼Ťci p┼éyn─ůcej z serc, serduszekÔÇŽ potrzebuje Kacper. Jutro i w poniedzia┼éek wolontariuszki b─Öd─ů zbiera┼éy pieni─ůdze do puszek. Liczymy na WAS!!!

Skip to content