WOLONTARIAT- pomoc dla Kacpra Pluty

Czy pami臋tacie jeszcze o Kacprze? Tak, tak! Kacprze stra偶aku, kt贸ry baaardzo potrzebuje Waszej POMOCY! Liczy si臋 ka偶da z艂ot贸wka. Intensywna rehabilitacja poch艂ania ogromne sumy, ale ch艂opak walczy, by wr贸ci膰 do sprawno艣ci po wypadku. Dzi臋kujemy! wszystkim, kt贸rzy ju偶 w艂膮czyli si臋 w to wielkie pomaganie, ale w imieniu Kacpra i Jego rodzic贸w prosimy Was o systematyczne wspieranie kolejnych dzia艂a艅 wolontariatu, czyli anga偶owanie si臋 w kolejne akcje Zesp贸艂 Szk贸艂 Ekonomicznych dla Kacpra Pluty.

B膮d藕cie TAK empatyczni i hojni JAK ka偶dego roku, gdy bezinteresownie i z wielkim sercem wspieracie WO艢P. Teraz, hojno艣ci p艂yn膮cej z serc, serduszek鈥 potrzebuje Kacper. Jutro i w poniedzia艂ek wolontariuszki b臋d膮 zbiera艂y pieni膮dze do puszek. Liczymy na WAS!!!

Skip to content