OSTATNI DZIEŃ NARODOWEGO SPISU POWSZECHNEGO!

Przypominamy, ┼╝e tylko do 30 wrze┼Ťnia br. trwa Narodowy Spis Powszechny. Do ko┼äca miesi─ůca ka┼╝dy mieszkaniec Polski powinien wywi─ůza─ç si─Ö z ustawowego obowi─ůzku spisowego.

Obowi─ůzkiem spisowym obj─Öci s─ů wszyscy mieszka┼äcy Polski, r├│wnie┼╝ osoby przebywaj─ůce czasowo za granic─ů oraz cudzoziemcy.

Najdogodniejsz─ů form─ů udzia┼éu w badaniu jest samospis internetowy. Mo┼╝na go wykona─ç o ka┼╝dej porze na dowolnym urz─ůdzeniu mobilnym pod┼é─ůczonym do Internetu poprzez wype┼énienie┬á formularza dost─Öpnego na stronie spis.gov.pl lub odwiedzaj─ůc Gminny Punkt Spisowy w Urz─Ödzie Miasta.

Spisa─ç si─Ö mo┼╝na r├│wnie┼╝ za po┼Ťrednictwem infolinii spisowej dzwoni─ůc pod nr telefonu 22 279 99 99. Infolinia spisowa czynna jest codziennie (r├│wnie┼╝ w weekendy) w godzinach od 8:00 do 20:00 (op┼éata za po┼é─ůczenie zgodna z taryf─ů operatora). Dokonanie spisu przez telefon trwa do 10 minut.

Z osobami, kt├│re dotychczas nie skorzysta┼éy z mo┼╝liwo┼Ťci samospisu przez Internet lub telefon, sukcesywnie kontaktuj─ů si─Ö rachmistrzowie spisowi dzwoni─ůc z numeru 22 828 88 88 lub 22 279 99 99 albo w celu przeprowadzenie wywiadu bezpo┼Ťredniego odwiedzaj─ů respondent├│w w domach.

Ponadto, do ko┼äca wrze┼Ťnia pracownicy Gminnego Biura Spisowego w Radomsku prowadz─ů akcj─Ö „spisowe czwartki”. Specjalnie oznakowany namiot, w kt├│rym mo┼╝na wype┼éni─ç obowi─ůzek spisowy, b─Ödzie mo┼╝na spotka─ç na targowicy w godz. 8.00-12.00 w dniach 23 i 30 wrze┼Ťnia br.

Przypominamy, ┼╝e w celu wype┼énienia formularza spisowego nale┼╝y przygotowa─ç numery PESEL wszystkich os├│b wsp├│lnie zamieszkuj─ůcych pod danym adresem!

 

Skip to content