PROGRAM OTWARTA FIRMA

W dniach┬á8-28┬álistopada 2021r.┬áw zwi─ůzku z obchodami w Polsce┬á┼Üwiatowego Tygodnia Przedsi─Öbiorczo┼Ťci,┬áZesp├│┼é Szk├│┼é Ekonomicznych┬ápo raz┬ákolejny┬áprzyst─ůpi┼é i aktywnie w┼é─ůczy┼é si─Ö w realizacj─Ö┬áprogramu OTWARTA FIRMA┬áprzy wsp├│┼épracy z M┼éodzie┼╝ow─ů Fundacj─ů Przedsi─Öbiorczo┼Ťci.

Celem ┼Üwiatowego Tygodnia Przedsi─Öbiorczo┼Ťci jest stworzenie ┼Ťrodowiska spo┼éecznego, kt├│re aktywnie wspiera przedsi─Öbiorcze postawy i inicjatywy m┼éodych ludzi.

W ramach realizacji projektu┬áOTWARTA FIRMA┬ázaprosili┼Ťmy┬áw ww. dniach przedstawicieli lokalnego biznesu oraz instytucji radomszcza┼äskich, a tak┼╝e firm og├│lnopolskich, dla kt├│rych jest to wspania┼éa okazja do promocji oraz nawi─ůzania nowych kontakt├│w. Ze wzgl─Ödu na panuj─ůc─ů pandemi─Ö spotkania odbywa┼éy si─Ö zar├│wno w formie stacjonarnej, jak i online.┬á Nasza┬ám┼éodzie┼╝ otrzyma┼éa┬ámo┼╝liwo┼Ť─ç wzbogacenia swojej┬áwiedzy┬áo ciekawe zaj─Öcia przygotowuj─ůce uczni├│w do planowania ┼Ťcie┼╝ki zawodowej.┬áTematyka na spotkaniach by┼éa zwi─ůzana m.in. z prowadzeniem w┼éasnej firmy, finans├│w czy marketingu firmy.┬áJest┬áto┬átematyka ekonomiczna oraz z zakresu podstaw przedsi─Öbiorczo┼Ťci, tzw. BIZNES PRZY TABLICY.

Sylwia Gnoi┼äska ÔÇô┬ászkolny koordynator Otwartej Firmy

Skip to content