PROGRAM OTWARTA FIRMA

W dniach聽8-28聽listopada 2021r.聽w zwi膮zku z obchodami w Polsce聽艢wiatowego Tygodnia Przedsi臋biorczo艣ci,聽Zesp贸艂 Szk贸艂 Ekonomicznych聽po raz聽kolejny聽przyst膮pi艂 i aktywnie w艂膮czy艂 si臋 w realizacj臋聽programu OTWARTA FIRMA聽przy wsp贸艂pracy z M艂odzie偶ow膮 Fundacj膮 Przedsi臋biorczo艣ci.

Celem 艢wiatowego Tygodnia Przedsi臋biorczo艣ci jest stworzenie 艣rodowiska spo艂ecznego, kt贸re aktywnie wspiera przedsi臋biorcze postawy i inicjatywy m艂odych ludzi.

W ramach realizacji projektu聽OTWARTA FIRMA聽zaprosili艣my聽w ww. dniach przedstawicieli lokalnego biznesu oraz instytucji radomszcza艅skich, a tak偶e firm og贸lnopolskich, dla kt贸rych jest to wspania艂a okazja do promocji oraz nawi膮zania nowych kontakt贸w. Ze wzgl臋du na panuj膮c膮 pandemi臋 spotkania odbywa艂y si臋 zar贸wno w formie stacjonarnej, jak i online.聽 Nasza聽m艂odzie偶 otrzyma艂a聽mo偶liwo艣膰 wzbogacenia swojej聽wiedzy聽o ciekawe zaj臋cia przygotowuj膮ce uczni贸w do planowania 艣cie偶ki zawodowej.聽Tematyka na spotkaniach by艂a zwi膮zana m.in. z prowadzeniem w艂asnej firmy, finans贸w czy marketingu firmy.聽Jest聽to聽tematyka ekonomiczna oraz z zakresu podstaw przedsi臋biorczo艣ci, tzw. BIZNES PRZY TABLICY.

Sylwia Gnoi艅ska 鈥撀爏zkolny koordynator Otwartej Firmy

Skip to content