Ucze艅 naszej Szko艂y zdoby艂 indeks na kierunek Papiernictwo i Poligrafia na Politechnice Warszawskiej!

Ucze艅 naszej Szko艂y zdoby艂 indeks na kierunek Papiernictwo i Poligrafia na Politechnice Warszawskiej!?
15 marca 2022 r. na Wydziale Mechaniczno Technologicznym Politechniki Warszawskiej w Warszawie odby艂 si臋 fina艂 Og贸lnopolskiego Konkursu Poligraficznego dla uczni贸w szk贸艂 艣rednich.
By艂a to ju偶 sz贸sta edycja konkursu. Sk艂ada si臋 on z dw贸ch etap贸w eliminacyjnych oraz etapu fina艂owego. W ostatniej edycji, w etapach eliminacyjnych, bra艂o udzia艂 ok. 3000 uczni贸w z ca艂ej Polski. Do etapu fina艂owego zakwalifikowa艂o si臋 39 os贸b.
W gronie wyr贸偶nionych finalist贸w konkursu znalaz艂 si臋 Jan Guryl 鈥 ucze艅 III klasy Technikum w Zespole Szk贸艂 Ekonomicznych w Radomsku. Janek b臋dzie m贸g艂 podj膮膰 studia na kierunku Papiernictwo i Poligrafia z pomini臋ciem procedury rekrutacyjnej. Wszyscy uczestnicy konkursu zostali obdarowani dyplomami i nagrodami od sponsor贸w.
W czasie przerwy, uczniowie oraz ich opiekunowie mogli zapozna膰 si臋 z baz膮 dydaktyczn膮 Zak艂adu Technologii Poligraficznych na Wydziale Mechaniczno-Technologicznym. Zwyci臋zcy konkursu b臋d膮 mieli mo偶liwo艣膰 zdobywania wiedzy i umiej臋tno艣ci w nowoczesnych laboratoriach uczelni, wyposa偶onych w specjalistyczny sprz臋t do badania materia艂贸w i produkt贸w poligraficznych, maszyny i urz膮dzenia stosowane w r贸偶nych technologiach druku oraz obr贸bce introligatorskiej, a tak偶e najnowocze艣niejsze oprogramowanie m.in. do grafiki komputerowej, przygotowania publikacji, wykonywania impozycji, cyfrowych system贸w zarz膮dzania produkcj膮 poligraficzn膮 czy zarz膮dzania barw膮.
Ucznia ZSE w Radomsku do konkursu przygotowa艂 Zbigniew Wr贸blewski.
Wi臋cej informacji o konkursie a tak偶e lista zwyci臋zc贸w na stronie: https://konkurspoligrafia.wip.pw.edu.pl/
Mo偶e by膰 zdj臋ciem przedstawiaj膮cym tekst 鈥濸olitechnika IVarszawska Wydzia艂 Mechaniczny Technologiczny Warszawa, dnia marca 2022 DYPLOM FINALISTY VIOg贸lnopolskiego Konkursu Poligraficznego dla uczni贸w szk贸艂 艣rednich Jan Guryl Ucze艅 trzeciej klasy Zespo艂u Szk贸艂 Ekonomicznych im. Tadeusza Kotarbi艅skiego Radomsku uzyska艂 status wyr贸偶nionego finalisty finale VI Og贸lnopolskiego Konkursu Poligraficznego dla uczni贸w szk贸艂 艣rednich zrealizowanym przez Wydzia艂 Mechaniczny Technologiczny Politechniki Warszawskiej, Zak艂ad Technologii Poligraficznych uzyskuj膮c przez to uprawnienia do przyj臋cia na studia na kierunku Papiernictwo Poligrafia, poza normaln膮 procedur膮 konkursow膮. Uprawnienia te obowi膮zuj膮 w roku uzyskania 艣wiadectwa dojrza艂o艣ci. KerowikzZkhauThoiPolirfnch Technologii Poligraficznych Mechanicznego Dr hab. in偶. Georgij Petriaszwili, Dr.hab.inzGorgiPetriaszwili.Prof.PW Prof. Jusuuh Prof. hab. n偶 Tomasz Prof.drhab.inz2TomaszChmielewski Chmielewski鈥

 

 

 

 

Skip to content