POWIATOWY DZIEŃ JĘZYKÓW OBCYCH

Nauczyciele języków obcych z naszej szkoły kolejny już raz zaprosili uczniów szkół podstawowych z całego powiatu do wspólnej zabawy podczas Powiatowego Dnia Języków Obcych, który odbył się 21 kwietnia w Restauracji Metalurgia w Radomsku.
 

Uczniowie z aż 16 szkół wzięli udział w 4 konkursach. Były to:
konkurs na słownik językowy w formie LAPBOOK, którego celem było stworzenie ciekawych i kreatywnych pomocy naukowych; konkurs na filmik à la TikTok pt. „Lekcja języka na zdalnym” gdzie uczniowie mogli pochwalić się zdolnościami reżyserskimi i poczuciem humoru; konkurs „I am…/Ich bin…/Je suis…”, w którym to uczniowie zmieniali się w znane postacie z krajów anglo- i niemieckojęzycznych oraz frankofońskich oraz znany już z poprzednich edycji konkurs z wiedzy o krajach frankofońskich, anglo – i niemieckojęzycznych. Obszerną fotorelację z imprezy przygotowała Aleksandra Wróblewska z klasy 4c ? Dziękujemy Metalurgia – restauracja & browar za możliwość skorzystania z pięknych wnętrz oraz Ośrodek Szkolenia Kierowców- Łukasz Dynus , BEST WAY Szkoła Językowa , loveloft.store , Meble Bałut oraz Grupa Eventowa Sparta za dołożenie cegiełek do zakupu nagród.
 
 
 
Skip to content