POWIATOWY DZIE艃 J臉ZYK脫W OBCYCH

Nauczyciele j臋zyk贸w obcych z naszej szko艂y kolejny ju偶 raz zaprosili uczni贸w szk贸艂 podstawowych z ca艂ego powiatu do wsp贸lnej zabawy podczas Powiatowego Dnia J臋zyk贸w Obcych, kt贸ry odby艂 si臋 21 kwietnia w Restauracji Metalurgia w Radomsku.

Uczniowie z a偶 16 szk贸艂 wzi臋li udzia艂 w 4 konkursach. By艂y to:
konkurs na s艂ownik j臋zykowy w formie LAPBOOK, kt贸rego celem by艂o stworzenie ciekawych i kreatywnych pomocy naukowych; konkurs na filmik 脿 la TikTok pt. 鈥濴ekcja j臋zyka na zdalnym鈥 gdzie uczniowie mogli pochwali膰 si臋 zdolno艣ciami re偶yserskimi i poczuciem humoru; konkurs 鈥濱 am…/Ich bin…/Je suis…鈥, w kt贸rym to uczniowie zmieniali si臋 w znane postacie z kraj贸w anglo- i niemieckoj臋zycznych oraz frankofo艅skich oraz znany ju偶 z poprzednich edycji konkurs z wiedzy o krajach frankofo艅skich, anglo 鈥 i niemieckoj臋zycznych. Obszern膮 fotorelacj臋 z imprezy przygotowa艂a Aleksandra Wr贸blewska z klasy 4c ? Dzi臋kujemy Metalurgia – restauracja & browar za mo偶liwo艣膰 skorzystania z pi臋knych wn臋trz oraz O艣rodek Szkolenia Kierowc贸w- 艁ukasz Dynus , BEST WAY Szko艂a J臋zykowa , loveloft.store , Meble Ba艂ut oraz Grupa Eventowa Sparta za do艂o偶enie cegie艂ek do zakupu nagr贸d.
Skip to content