Mikołajkowe Zawody Strzeleckie

Mikołaj otworzył worek z medalami!!!👏💪🥇🏆🎁❤️🎅
 
5 grudnia odbyły się” Mikołajkowe Zawody Strzeleckie” szkół ponadpodstawowych organizowanych przez LOK Radomsko. W wydarzeniu wzięło udział 57 uczniów z całego powiatu, a najlepszym okazał się nasz uczeń Michał Mamedow. W konkurencji karabin pneumatyczny 4,5 mm punktowane było dziesięć strzałów z pozycji stojącej. Uczniowie ZSE pokazali swoje umiejętności strzeleckie w rywalizacji indywidualnej i zdobyli wysokie miejsca.

Klasyfikacja juniorek:
II miejsce Sikorska Natalia- 75 pkt
III miejsce Janus Maja – 73 pkt
IV miejsce Przerada Natalia – 71 pkt
VI miejsce Mielczarek Wiktoria – 68 pkt
Klasyfikacja juniorów:
I miejsce Mamedow Michał- 88 pkt
III miejsce Stolarski Wiktor – 81 pkt
Społeczność Ekonomika gratuluje i życzy dalszych sukcesów!!!
 
 
 
Skip to content