Nieodpłatne poradnictwo

Na podstawie ustawy z dnia 5 sierpnia 2015 roku o nieodp┼éatnej pomocy prawnej, nieodp┼éatnym poradnictwie obywatelskim oraz edukacji prawnej Powiat Radomszcza┼äski w 2023 roku, realizuje zadanie w czterech punktach (trzy punkty nieodp┼éatnej pomocy prawnej oraz jeden punkt nieodp┼éatnego poradnictwa obywatelskiego), kt├│re usytuowane s─ů w jedenastu lokalizacjach.

Szczeg├│┼éowe informacje na temat funkcjonowania punkt├│w nieodp┼éatnej pomocy prawnej oraz nieodp┼éatnego poradnictwa obywatelskiego, na terenie Powiatu Radomszcza┼äskiego, znajduj─ů si─Ö w Biuletynie Informacji Publicznej Starostwa Powiatowego w Radomsku, pod adresem: https://bin.radomszczanski.pl/bipkod/12628961

Lista jednostek nieodpłatnego poradnictwa POBIERZ TUTAJ

Informacja na temat lokalizacji punkt├│w npp i npo – 2023 rok POBIERZ TUTAJ

Skip to content