Nieodp艂atne poradnictwo

Na podstawie ustawy z dnia 5 sierpnia 2015 roku o nieodp艂atnej pomocy prawnej, nieodp艂atnym poradnictwie obywatelskim oraz edukacji prawnej Powiat Radomszcza艅ski w 2023 roku, realizuje zadanie w czterech punktach (trzy punkty nieodp艂atnej pomocy prawnej oraz jeden punkt nieodp艂atnego poradnictwa obywatelskiego), kt贸re usytuowane s膮 w jedenastu lokalizacjach.

Szczeg贸艂owe informacje na temat funkcjonowania punkt贸w nieodp艂atnej pomocy prawnej oraz nieodp艂atnego poradnictwa obywatelskiego, na terenie Powiatu Radomszcza艅skiego, znajduj膮 si臋 w Biuletynie Informacji Publicznej Starostwa Powiatowego w Radomsku, pod adresem: https://bin.radomszczanski.pl/bipkod/12628961

Lista jednostek nieodp艂atnego poradnictwa POBIERZ TUTAJ

Informacja na temat lokalizacji punkt贸w npp i npo – 2023 rok POBIERZ TUTAJ

Skip to content