WALENTYNKI tuż, tuż…

14 lutego w naszej szkole obchodzimy walentynki! Wszystkich chętnych zapraszamy do wzięcia udziału w tym wielkim dniu miłości! ?✨
Na dole przedstawiamy wam atrakcje jakie przewiduje program:

? Poczta walentynkowa – skrzynki na walentynki będą znajdować się na 1, 2, 3 piętrze w naszej szkole od czwartku (09.02.2023r.) Walentynki będą rozdawane od rana 14 lutego. Zachęcamy do wzięcia udziału w zabawie!
? Poczta kwiatowa – zapraszamy do zamawiania pięknych róż dla wybranej osoby. Zamówienia prosimy składać do Wiktorii Motyl oraz Kamila Minuty (można kontaktować się przez Messenger) najpóźniej do poniedziałku (13.02.2023r.)
Cena zamówienia róży wynosi 3 zł (płatne przy zamówieniu).
? Foto-ramka – na parterze naszej szkoły znajdziecie studio fotograficzne z walentynkową foto-ramką w której będziecie mogli zrobić sobie zdjęcie z swoimi wybrankami, przyjaciółmi, lub sami. Cena zdjęcia wynosi 1 zł.
? W dniu 14 lutego w naszej szkole na 4 piętrze znajdziecie także kącik singla, a na 1 piętrze, porady miłosne!
Miłej zabawy!
Samorząd szkolny ?
 
 
Uwaga! ?
Pieniądze zebrane z akcji walentynkowych „foto-ramka” oraz „poczta kwiatowa” zostaną przeznaczone na zakup różowej skrzyneczki do toalety damskiej w naszej szkole, znajdziecie w niej produkty menstruacyjne. Zapraszamy do udziału w akcji ??
Samorząd szkolny✨
 
Skip to content