WALENTYNKI tu偶, tu偶…

14 lutego w naszej szkole obchodzimy walentynki! Wszystkich ch臋tnych zapraszamy do wzi臋cia udzia艂u w tym wielkim dniu mi艂o艣ci! ?鉁
Na dole przedstawiamy wam atrakcje jakie przewiduje program:

? Poczta walentynkowa – skrzynki na walentynki b臋d膮 znajdowa膰 si臋 na 1, 2, 3 pi臋trze w naszej szkole od czwartku (09.02.2023r.) Walentynki b臋d膮 rozdawane od rana 14 lutego. Zach臋camy do wzi臋cia udzia艂u w zabawie!
? Poczta kwiatowa – zapraszamy do zamawiania pi臋knych r贸偶 dla wybranej osoby. Zam贸wienia prosimy sk艂ada膰 do Wiktorii Motyl oraz Kamila Minuty (mo偶na kontaktowa膰 si臋 przez Messenger) najp贸藕niej do poniedzia艂ku (13.02.2023r.)
Cena zam贸wienia r贸偶y wynosi 3 z艂 (p艂atne przy zam贸wieniu).
? Foto-ramka – na parterze naszej szko艂y znajdziecie studio fotograficzne z walentynkow膮 foto-ramk膮 w kt贸rej b臋dziecie mogli zrobi膰 sobie zdj臋cie z swoimi wybrankami, przyjaci贸艂mi, lub sami. Cena zdj臋cia wynosi 1 z艂.
? W dniu 14 lutego w naszej szkole na 4 pi臋trze znajdziecie tak偶e k膮cik singla, a na 1 pi臋trze, porady mi艂osne!
Mi艂ej zabawy!
Samorz膮d szkolny ?
 
 
Uwaga! ?
Pieni膮dze zebrane z akcji walentynkowych „foto-ramka” oraz „poczta kwiatowa” zostan膮 przeznaczone na zakup r贸偶owej skrzyneczki do toalety damskiej w naszej szkole, znajdziecie w niej produkty menstruacyjne. Zapraszamy do udzia艂u w akcji ??
Samorz膮d szkolny鉁
 
Skip to content