OTWARTA FIRMA – to już siódma statuetka dla ZSE

Uczestnicząc co roku w programie OTWARTA FIRMA, Zespół Szkół Ekonomicznych po raz siódmy otrzymał wyróżnienie i znalazł się w gronie 10 najaktywniejszych szkół ponadpodstawowych w Polsce, czego uhonorowaniem jest kolejna statuetka wręczona za XIII edycję, która odbyła się w naszej szkole w listopadzie ubiegłego roku.

Celem projektu OTWARTA FIRMA jest stworzenie środowiska społecznego, które aktywnie wspiera przedsiębiorcze postawy i inicjatywy młodych ludzi, poprzez organizację szeregu spotkań z przedstawicielami instytucji oraz firm zarówno lokalnego biznesu, jak i spoza naszego regionu. Nasza młodzież dzięki temu projektowi otrzymała możliwość wzbogacenia swojej wiedzy o ciekawe zajęcia przygotowujące uczniów do planowania ścieżki zawodowej.

Sylwia Gnoińska – szkolny koordynator Otwartej Firmy

Skip to content