XI edycja Powiatowego Dnia J臋zyk贸w Obcych

Nauczyciele j臋zyk贸w obcych z naszej szko艂y kolejny ju偶 raz zaprosili uczni贸w szk贸艂 podstawowych z ca艂ego powiatu do wsp贸lnej zabawy podczas Powiatowego Dnia J臋zyk贸w Obcych, kt贸ry odby艂 si臋 27 kwietnia w Restauracji Metalurgia w Radomsku.

21 szk贸艂 odpowiedzia艂o na zaproszenie do wzi臋cia udzia艂u w 4 konkursach. By艂y to:
konkurs Portret Monarchini: Tribute to Queen Elizabeth II, kt贸rego celem by艂o stworzenie portretu kr贸lowej El偶biety II; konkurs na filmik , pt. 鈥濪laczego warto uczy膰 si臋 j臋zyk贸w鈥 gdzie uczniowie mogli pochwali膰 si臋 zdolno艣ciami re偶yserskimi; konkurs 鈥濬oreign Masterchef鈥, w kt贸rym to uczniowie prezentowali potrawy z kraj贸w anglo- i niemieckoj臋zycznych oraz frankofo艅skich oraz znany ju偶 z poprzednich edycji konkurs z wiedzy o krajach frankofo艅skich, anglo 鈥 i niemieckoj臋zycznych.
Obszern膮 fotorelacj臋 z imprezy przygotowali Kamil Minuta i Daniel Kubik.
Dzi臋kujemy Metalurgia – restauracja & browar za mo偶liwo艣膰 skorzystania z pi臋knych wn臋trz oraz ESBANK Bank Sp贸艂dzielczy, BEST WAY Szko艂a J臋zykowa, loveloft.store, Meble Ba艂ut oraz Grupa Eventowa Sparta, @U ch艂opak贸w za do艂o偶enie cegie艂ek do zakupu nagr贸d.
Skip to content