XI edycja Powiatowego Dnia Języków Obcych

Nauczyciele języków obcych z naszej szkoły kolejny już raz zaprosili uczniów szkół podstawowych z całego powiatu do wspólnej zabawy podczas Powiatowego Dnia Języków Obcych, który odbył się 27 kwietnia w Restauracji Metalurgia w Radomsku.

21 szkół odpowiedziało na zaproszenie do wzięcia udziału w 4 konkursach. Były to:
konkurs Portret Monarchini: Tribute to Queen Elizabeth II, którego celem było stworzenie portretu królowej Elżbiety II; konkurs na filmik , pt. „Dlaczego warto uczyć się języków” gdzie uczniowie mogli pochwalić się zdolnościami reżyserskimi; konkurs „Foreign Masterchef”, w którym to uczniowie prezentowali potrawy z krajów anglo- i niemieckojęzycznych oraz frankofońskich oraz znany już z poprzednich edycji konkurs z wiedzy o krajach frankofońskich, anglo – i niemieckojęzycznych.
Obszerną fotorelację z imprezy przygotowali Kamil Minuta i Daniel Kubik.
Dziękujemy Metalurgia – restauracja & browar za możliwość skorzystania z pięknych wnętrz oraz ESBANK Bank Spółdzielczy, BEST WAY Szkoła Językowa, loveloft.store, Meble Bałut oraz Grupa Eventowa Sparta, @U chłopaków za dołożenie cegiełek do zakupu nagród.
 
 
Skip to content