Sta┼╝ zawodowy w greckiej Paralii

Dobieg┼é ko┼äca dwutygodniowy pobyt naszych uczennic na sta┼╝u zawodowym w Grecji.  Grupa 17 sta┼╝ystek w zawodach technik ekonomista i technik hotelarstwa zdobywa┼éa do┼Ťwiadczenie zawodowe w ramach projektu ÔÇ×Mobilny start w przysz┼éo┼Ť─çÔÇŁ kt├│ry finansowany jest ze ┼Ťrodk├│w Unii Europejskiej z programu Erasmus+.

Podczas pobytu uczennice pracowa┼éy w biurze rachunkowym Logistiko Grafio i w hotelu Honorata. W czasie wolnym odby┼éy si─Ö liczne wycieczki i zaj─Öcia kulturowe oraz integracyjne. M┼éodzie┼╝ mia┼éa okazj─Ö pop┼éyn─ů─ç w rejs statkiem na wysp─Ö Skiathos, zobaczy─ç masyw g├│r Olimpu czy s┼éynne Meteory- klasztory zawieszone na ska┼éach. W czasie wolnym odby┼éy si─Ö r├│wnie┼╝ gdy miejskie, integracyjne, warsztaty z ta┼äca zorby, pla┼╝owanie czy podziwianie mi─Ödzynarodowego festiwalu folklorystycznego, kt├│ry odbywa┼é si─Ö w Paralii.

By┼é to niezwyk┼éy czas zdobywania wiedzy, praktycznych umiej─Ötno┼Ťci ale r├│wnie┼╝ poznawania kultury greckiej.

Opiek─Ö nad grup─ů podczas wyjazdu sprawowa┼éy koordynator projektu pani Magdalena Geniusz-Starostka i nauczyciel przedmiot├│w zawodowych pani Miros┼éawa ┼üukaszewska.

Skip to content