Spotkajmy się „NAD LEŚNYM UROCZYSKIEM”- gra terenowa

Dla wszystkich, którzy lubią wędrówki po leśnych ostępach mamy nie lada gratkę. Zapraszamy was na rodzinną grę terenową „Nad leśnym uroczyskiem”.

Gra, to wyprawa szlakiem zagadek. Zadaniem uczestników rywalizujących w rodzinnych zespołach będzie odnalezienie punktów ukrytych w lesie w okolicach Ewiny i rozwiązanie czekających tam na nich zadań, za które otrzymają określoną ilość punktów.

W grze, wzorowanej na harcerskich podchodach z elementami geocachingu, mogą wziąć udział rodzinne zespoły – pod przewodnictwem pełnoletniego opiekuna.  Ze względu na długość trasy (ok. 5 km) , czas gry oraz poziom trudności zadań wydarzenie skierowane jest głownie do uczniów szkoły podstawowej (od 10 lat). Każdy z zespołów biorących udział w grze otrzyma zestaw promocyjnych gadżetów, a 3 najlepsze drużyny – sprzęt turystyczny. Grę zakończy posiłek.

Na dzielnych śmiałków czekamy 24 czerwca o godzinie 8.30 na miejscu zbiórki (między Ewiną a Żytnem).

Wszystkie informacje znajdziecie pod linkami:

https://www.facebook.com/events/1421159285330718?

ref=newsfeedhttps://radomszczanski.pl/aktualnosc-2362-spotkajmy_sie_nad_lesnym_uroczyskiem.html?fbclid=IwAR0IrjZx7YQuficeURxoJH25D4s_NNqT3gy_RiUiYLjGM8Q2CXowY5eeeGk

 

Skip to content