V edycja Radomszczańskiego Forum Przedsiębiorczości

27 września br. wybraliśmy się do Metalurgii, gdzie odbyła się V edycja Radomszczańskiego Forum Przedsiębiorczości pod hasłem „Przyszłość w Gospodarce, Gospodarka w Przyszłości”. Miały tu miejsce panele dyskusyjne na temat przyszłości gospodarki, wyzwań dla biznesu oraz perspektyw rozwoju przedsiębiorstw, a także spotkanie autorskie z H. Gralą i W. Juraszem, autorami książki „Wataha Putina”.

Poza tym poruszone zostały kwestie kobiet w biznesie, zmian pokoleniowych na rynku pracy oraz finansowania transformacji energetycznej. W czasie przerw między dyskusjami czekały na nas stoiska firm, które ugościły nas przekąskami i gadżetami. Poruszone tematy na pewno można uznać za interesujące źródło informacji dla przedsiębiorców na temat stojących przed nimi wyzwań oraz przyszłości gospodarki. Dodatkowo była to świetna okazja do nawiązania kontaktów biznesowych. Bardzo dziękujemy za ten wartościowo spędzony czas w miłej atmosferze.

KLASA IVA

 

 

Skip to content