Wycieczka do Pary┼╝a

12 wrze┼Ťnia br. uczniowie naszej szko┼éy wraz z opiekunami: p. Aleksandr─ů Kutek, p. Iren─ů Piotrowsk─ů, p. Magdalen─ů Amrozik i p. Monik─ů Moli┼äsk─ů zacz─Öli francusk─ů pi─Öciodniow─ů przygod─Ö.

Drugiego dnia, gdy dotarli┼Ťmy do Pary┼╝a mieli┼Ťmy okazj─Ö podziwia─ç jego panoram─Ö z najwy┼╝szego pi─Ötra Wie┼╝y Eiffla. Spacerowali┼Ťmy po Polach Elizejskich i podziwiali┼Ťmy ┼üuk Triumfalny. Ostatnim wa┼╝nym punktem by┼éo wzg├│rze Montmartre. Zm─Öczeni ale zadowoleni zameldowali┼Ťmy si─Ö w hotelu.

Kolejny dzie┼ä w Pary┼╝u zacz─Öli┼Ťmy od u┼Ťmiechu Mona Lisy w Luwrze. Ogromne wra┼╝enie zrobi┼é na nas Panteon i Ogrody Luksemburskie. Zwie┼äczeniem tego dnia by┼é wieczorny, ale jak┼╝e uroczy rejs statkiem po Sekwanie.

Ostatni dzie┼ä wycieczki sp─Ödzili┼Ťmy w Parku Disneya. Szale┼ästwom nie by┼éo ko┼äca, wr├│cili┼Ťmy do czas├│w dzieci┼ästwa. Szcz─Ö┼Ťliwi i z baga┼╝em cudownych wspomnie┼ä wr├│cili┼Ťmy bezpiecznie do naszych dom├│w. W Pary┼╝u naprawd─Ö mo┼╝na si─Ö zakocha─ç…

Uczestnicy wycieczki do Pary┼╝a

 

 

Skip to content