Dzień Edukacji Narodowej

13.10.2023 w Zespole Szk├│┼é Ekonomicznych w Radomsku odby┼éa si─Ö uroczysta akademia z okazji Dnia Edukacji Narodowej. Pani Dyrektor Ma┼égorzata Ko┼éodziejska z┼éo┼╝y┼éa ┼╝yczenia nauczycielom, uczniom i wszystkim pracownikom szko┼éy. Odby┼éo si─Ö tak┼╝e uroczyste wr─Öczenie Nagr├│d Dyrektora wyr├│┼╝nionym nauczycielom. Nast─Öpnie mia┼éo miejsce ┼Ťlubowanie klas pierwszych oraz „przekazanie” Samorz─ůdu Uczniowskiego nast─Öpcom z m┼éodszych klas.

Podsumowali┼Ťmy tak┼╝e coroczn─ů akcj─Ö” Zamiast kwiatka”, w kt├│rej zebrali┼Ťmy kwot─Ö 3621 z┼é na leczenie Zuzi Mielczarek. Na koniec grupa teatralna „Mimo wszystko” odegra┼éa spektakl pt. „By─ç anio┼éem w szkole” a po przestawieniu wszyscy pracownicy szko┼éy otrzymali symboliczne anio┼éy.