Wycieczka do Zakopanego

W dniach 18-20 października 2023r. uczniowie naszej szkoły byli na wycieczce w Zakopanem.
Pierwszy dzień obfitował w wiele wrażeń. Rozpoczęliśmy od zwiedzania Zamku Wawelskiego?, następnie Rynek Główny w Krakowie, Sukiennice. Hejnał z Wieży Mariackiej? przypomniał nam gdzie jesteśmy. Później z łezką w oku udaliśmy się w dalsza drogę do Zakopanego, gdzie przywitała nas też piękna pogoda.

Dzień drugi rozpoczęliśmy od wyprawy kolejką na Gubałówkę? gdzie zastaliśmy piękną słoneczną pogodę☀️ .Następnie żeby tradycji stało się zadość ? wybraliśmy się na Krupówki gdzie był czas na zakup pamiątek. I późnym popołudniem wszyscy udaliśmy się na górę Nosal. Zwieńczeniem wyprawy były piękne widoki. Cała ekipa dzielnie sobie poradziła i spisali się na??. Dzień trzeci rozpoczęliśmy od zwiedzania wielkiej krokwi, a następnie udaliśmy się do Aquaparku na zasłużony odpoczynek ??.

Uczniowie bardzo zadowoleni wracali do Radomska. Opiekunami grupy byli Pani Katarzyna Łodyga, Pan Arkadiusz Serafin i Pan Tadeusz Dyrcz.
 
 
 
Skip to content