Akcja „Sadzimy kwiaty w naszej szkole”

Mamy ogromn─ů przyjemno┼Ť─ç podzieli─ç si─Ö z Wami fantastyczn─ů wiadomo┼Ťci─ů dotycz─ůc─ů ostatniej akcji w naszej szkole! ??
Dzisiaj nasi utalentowani uczniowie wzi─Öli udzia┼é w inicjatywie sadzenia kwiat├│w na terenie naszej szko┼éy. ?? Z zaanga┼╝owaniem i rado┼Ťci─ů wszyscy razem stworzyli┼Ťmy donice z kwiatami, kt├│re nie tylko upi─Öksza nasz─ů przestrze┼ä, ale tak┼╝e przynios─ů rado┼Ť─ç i inspiracj─Ö ka┼╝demu przechodniowi. ??

To nie tylko lekcja ogrodnictwa, ale tak┼╝e lekcja odpowiedzialno┼Ťci, wsp├│┼épracy i szacunku dla ┼Ťrodowiska. ?? Nasza m┼éodzie┼╝ nie tylko uczy si─Ö, jak wa┼╝ne jest dbanie o planet─Ö, ale tak┼╝e jak ma┼ée gesty mog─ů mie─ç wielki wp┼éyw.
Dzi─Ökujemy wszystkim uczniom i nauczycielom za zaanga┼╝owanie i wk┼éad w t─Ö inicjatyw─Ö. Razem tworzymy pi─Ökne wspomnienia i uczymy si─Ö cennych ┼╝yciowych lekcji. ??ÔÇŹ??ÔÇŹ?
Dzi─Ökujemy r├│wnie┼╝ PGK Radomsko za przekazanie ziemi ogrodowej oraz kompostu PGKu┼Ť, bez kt├│rych przeprowadzenie tej akcji nie by┼éoby mo┼╝liwe ???
 
Skip to content