Gra Terenowa „Wiele dróg do wolności”

Jak już wiecie, w dniach 11-12 listopada bieżącego roku Starostwo Powiatowe w Radomsku organizuje grę terenową ?‍♀️?„Wiele dróg do Wolności”.
Nie będzie ona wymagała zapisów ani zgłoszenia. Przystąpienie do gry będzie polegało na pobraniu i wydrukowaniu udostępnionego w dniu 11 listopada 2023 r. o godz. 9.50 pliku karty gry i mapy. Wydrukowane materiały niezbędne w grze będą również do odbioru w dniu rozpoczęcia gry, czyli 11.11.2023 r. w godz. 10.00-10.30 w Starostwie Powiatowym w Radomsku, ul. Leszka Czarnego 22. My polecamy właśnie ? odbiór osobisty ‼️

Gra terenowa „Wiele dróg do Wolności” polegać będzie na rozwiązywaniu różnego rodzaju zadań dotyczących miejsc historycznych w różnorodny sposób związanych z Niepodległością Polski i działaniami w celu jej odzyskania i zachowania. Terenem gry będzie miasto Radomsko.
Na początku zapoznajcie się z ? Regulaminem gry terenowej „Wiele dróg do Wolności”. W formie skanów znajdziecie go w tym poście, a w wersji elektronicznej na stronie serwisu Powiatu Radomszczańskiego.
https://radomszczanski.pl/aktualnosc-2798-zapraszamy_do…
Co będzie potrzebne do wzięcia udziału w zabawie:
? telefon z obsługą GPS, aplikacją mapową (np. Mapy Google) i możliwością odczytu kodu QR,
? długopis i cienki kolorowy pisak do oznaczania danych na mapie,
? aparat fotograficzny, ten w telefonie będzie najwygodniejszy,
? odpowiedni ubiór i obuwie na dłuższe, jesienne, typowo miejskie wędrówki,
? oczywiście dobry humor.
Po rozwiązaniu zadań kartę gry, mapę i wykonane przez Was zdjęcia będziecie musieli przesłać w wersji elektronicznej (skan, zdjęcie) zgodnie z instrukcją zawartą w karcie, co będzie jednocześnie potwierdzeniem Waszego udziału w grze.
Najlepsi ? Uczestnicy– z największą liczbą punktów – otrzymają nagrody ? rzeczowe:
I miejsce: sprzęt turystyczny o wartości 600 zł,
II miejsce: sprzęt turystyczny o wartości 350 zł,
III miejsce: sprzęt turystyczny o wartości 250 zł,
IV-V miejsce: upominki reklamowe Powiatu Radomszczańskiego.
Gorąco zachęcamy do udziału w naszej zabawie ?
 
 
Skip to content