Gra Terenowa „Wiele dr贸g do wolno艣ci”

Jak ju偶 wiecie, w dniach 11-12 listopada bie偶膮cego roku Starostwo Powiatowe w Radomsku organizuje gr臋 terenow膮 ?鈥嶁檧锔?鈥濿iele dr贸g do Wolno艣ci鈥.
Nie b臋dzie ona wymaga艂a zapis贸w ani zg艂oszenia. Przyst膮pienie do gry b臋dzie polega艂o na pobraniu i wydrukowaniu udost臋pnionego w dniu 11 listopada 2023 r. o godz. 9.50 pliku karty gry i mapy. Wydrukowane materia艂y niezb臋dne w grze b臋d膮 r贸wnie偶 do odbioru w dniu rozpocz臋cia gry, czyli 11.11.2023 r. w godz. 10.00-10.30 w Starostwie Powiatowym w Radomsku, ul. Leszka Czarnego 22. My polecamy w艂a艣nie ? odbi贸r osobisty 鈥硷笍

Gra terenowa 鈥濿iele dr贸g do Wolno艣ci鈥 polega膰 b臋dzie na rozwi膮zywaniu r贸偶nego rodzaju zada艅 dotycz膮cych miejsc historycznych w r贸偶norodny spos贸b zwi膮zanych z Niepodleg艂o艣ci膮 Polski i dzia艂aniami w celu jej odzyskania i zachowania. Terenem gry b臋dzie miasto Radomsko.
Na pocz膮tku zapoznajcie si臋 z ? Regulaminem gry terenowej 鈥濿iele dr贸g do Wolno艣ci鈥. W formie skan贸w znajdziecie go w tym po艣cie, a w wersji elektronicznej na stronie serwisu Powiatu Radomszcza艅skiego.
https://radomszczanski.pl/aktualnosc-2798-zapraszamy_do…
Co b臋dzie potrzebne do wzi臋cia udzia艂u w zabawie:
? telefon z obs艂ug膮 GPS, aplikacj膮 mapow膮 (np. Mapy Google) i mo偶liwo艣ci膮 odczytu kodu QR,
? d艂ugopis i cienki kolorowy pisak do oznaczania danych na mapie,
? aparat fotograficzny, ten w telefonie b臋dzie najwygodniejszy,
? odpowiedni ubi贸r i obuwie na d艂u偶sze, jesienne, typowo miejskie w臋dr贸wki,
? oczywi艣cie dobry humor.
Po rozwi膮zaniu zada艅 kart臋 gry, map臋 i wykonane przez Was zdj臋cia b臋dziecie musieli przes艂a膰 w wersji elektronicznej (skan, zdj臋cie) zgodnie z instrukcj膮 zawart膮 w karcie, co b臋dzie jednocze艣nie potwierdzeniem Waszego udzia艂u w grze.
Najlepsi ? Uczestnicy鈥 z najwi臋ksz膮 liczb膮 punkt贸w – otrzymaj膮 nagrody ? rzeczowe:
I miejsce: sprz臋t turystyczny o warto艣ci 600 z艂,
II miejsce: sprz臋t turystyczny o warto艣ci 350 z艂,
III miejsce: sprz臋t turystyczny o warto艣ci 250 z艂,
IV-V miejsce: upominki reklamowe Powiatu Radomszcza艅skiego.
Gor膮co zach臋camy do udzia艂u w naszej zabawie ?
Skip to content