Powiatowy konkurs historyczny „Moja Wolność – Moja Ojczyzna”

Z okazji 105 rocznicy Odzyskania Niepodległości przez Polskę miło nam poinformować, że Oliwia Okoń uczennica klasy IIB i Piotr Koćwin uczeń klasy IE zajęli ex aequo 3 miejsce w  na opracowanie prezentacji multimedialnej. Wyróżnienie otrzymały: Wiktoria Woźniak kl IA, Natalia Machnik kl IIB, Martyna Dzwonek kl IE, Weronika Dzwonek kl IE, Kamila Cieślik kl IIB. Pomysłodawcą konkursu były Katarzyna Kałek i Justyna Śliwińska wychowawcy w Zespole Placówek Oświatowo – Wychowawczych w Radomsku. Celem konkursu było zainteresowanie uczniów historią Niepodległości Polski, kształtowanie postaw patriotycznych oraz kształtowanie świadomości narodowej i szacunku dla ojczyzny.

Sponsorem nagród jest firma Jysk oraz Zespół Placówek Oświatowo- Wychowawczych Bursa Szkolna w Radomsku.
Uczniów przygotowywała pani Edyta Saternus
 
 
 
Skip to content