Uczniowie Ekonomika w Instalacji Termicznego Przekszta艂cania Odpad贸w w Bydgoszczy

Uczniowie Zespo艂u Szk贸艂 Ekonomicznych w Radomsku wraz z nauczycielami uczestniczyli we wtorek, 28 listopada, w wyje藕dzie zorganizowanym przez Przedsi臋biorstwo Gospodarki Komunalnej w Radomsku do Bydgoszczy, do tamtejszej Instalacji Termicznego Przekszta艂cania Odpad贸w. Uczestnicy wys艂uchali prelekcji na temat wykorzystania odpad贸w na potrzeby instalacji, a nast臋pnie zostali oprowadzeni po zak艂adzie przez pracownik贸w firmy. Na w艂asne oczy mogli przekona膰 si臋 jak wygl膮da spalanie odpad贸w w instalacji termicznej i do czego wykorzystywana jest energia powsta艂a w procesie spalania.. Wszystkie te dzia艂ania maj膮 wp艂yn膮膰 na popraw臋 jako艣ci powietrza.