Ekonomik po raz ósmy wyróżniony w programie OTWARTA FIRMA

Celem projektu OTWARTA FIRMA jest stworzenie środowiska społecznego, które aktywnie wspiera przedsiębiorcze postawy i inicjatywy młodych ludzi, poprzez organizację szeregu spotkań z przedstawicielami instytucji oraz firm zarówno lokalnego biznesu, jak i spoza naszego regionu.

Dzięki temu projektowi nasi uczniowie mają możliwość wzbogacenia swojej wiedzy o ciekawe zajęcia przygotowujące młodzież do planowania ścieżki zawodowej.

Uczestnicząc co roku w programie OTWARTA FIRMA, Zespół Szkół Ekonomicznych po raz ósmy otrzymał wyróżnienie i znalazł się w gronie 10 najaktywniejszych szkół ponadpodstawowych w Polsce, czego uhonorowaniem jest kolejna statuetka wręczona za XIV edycję, która odbyła się w naszej szkole w listopadzie i grudniu ubiegłego roku.

Sylwia Gnoińska – szkolny koordynator Otwartej Firmy

 

 

Skip to content