PODSUMOWANIE PROJEKTU LONDON WEEK

PODSUMOWANIE PROJEKTU LONDON WEEK organizowanym wsp├│lnie z mark─ů edukacyjn─ů Didacto Polska – og├│lnopolskie projekty j─Özykowe i szkolenia
27.02 (wtorek) – wystawa LONDYN jakiego nie znacie
Tego dnia na korytarzach naszej szko┼éy pojawi┼éy si─Ö angloj─Özyczne plakaty zawieraj─ůce ciekawe fakty o Londynie. Podczas przerw zainteresowani uczniowie mogli odkrywa─ç tajemnice miasta poprzez skanowanie umieszczonych na plakatach kod├│w QR (zeskanuj, pos┼éuchaj, obejrzyj i dowiedz si─Ö wi─Öcej).
28.02 (┼Ťroda) ÔÇô gra terenowa i Wielki Quiz.

W tym dniu na drugiej godzinie lekcyjnej odby┼éa si─Ö gra terenowa, w kt├│rej wzi─Öli udzia┼é wszyscy reprezentanci klas. Zadaniem reprezentant├│w by┼éo odkrywanie fakt├│w na zamieszczonych plakatach i zapami─Ötanie jak najwi─Ökszej jej liczby w ci─ůgu 40 min. Na trzeciej godzinie lekcyjnej reprezentanci klas przyst─ůpili do pisania Wielkiego Quizu o Londynie. Quiz odby┼é si─Ö pod okiem nauczycielek j─Özyka angielskiego ÔÇô p. Anny Mielczarek-Trepka i p. Magdaleny Ojrzy┼äskiej
29.02 (czwartek) – Tea Time
Tego dnia w specjalnie wygospodarowanej cz─Ö┼Ťci na parterze powsta┼é mini TEA ROOM, gdzie w czasie d┼éugiej przerwy uczniowie mieli okazj─Ö spr├│bowa─ç prawdziwej angielskiej herbaty i skosztowa─ç pysznych wypiek├│w.
01.03 (pi─ůtek) – Union Jack’s Day&Selfie Day
W ostatnim dniu projektu uczniowie naszej szko┼éy ubrali si─Ö w kolory zwi─ůzane z flag─ů brytyjsk─ů ÔÇô mogli r├│wnie┼╝ opr├│cz ubra┼ä wykorzysta─ç r├│┼╝nego rodzaju gad┼╝ety np. flagi, kapelusze itp. Miejscem do zaprezentowania i uwiecznienia stroj├│w by┼éa specjalnie przygotowana ┼Ťcianka z rekwizytami w akcentach brytyjskich. Ka┼╝dy przebrany w tym dniu ucze┼ä by┼é zwolniony z odpytywania ­čÖé
Na zako┼äczenie londy┼äskiego tygodnia na d┼éugiej przerwie odby┼éo si─Ö uroczyste rozdanie dyplom├│w i medali ­čÖé
A oto wyniki Wielkiego Quizu o Londynie:
1 miejsce – Amelia Utratna kl. 4b
2 miejsce – Oliwia Podolska kl. 2e
3 miejsce – Jakub Wojakowski kl. 3b
Serdecznie gratulujemy zwyci─Özcom i dzi─Ökujemy wszystkim uczniom zaanga┼╝owanym w to wydarzenie.
Organizatorki wydarzenia – p. Magdalena Ojrzy┼äska i p. Anna Mielczarek-Trepka
 
Skip to content