Powiatowy Dzień Języków Obcych

Gala Powiatowego Dnia Języków Obcych już na stałe wpisała się w kwietniowy kalendarz imprez, tym razem odbyła się 25 kwietnia. Jak zwykle chętnych do wzięcia udziału nie brakowało. Młodzież z podstawówek z terenu powiatu zmagała się w 4 konkursach. Były to: konkurs plastyczny na lapbook językowy poświęcony NASZEJ SZKOLE z okazji jej stulecia; konkurs na spot reklamowy promujący uczenie się języków obcych; konkurs „Foreign Masterchef”, w którym to uczniowie prezentowali potrawy z krajów frankofońskich, anglo- i niemieckojęzycznych oraz konkurs z wiedzy o krajach frankofońskich, anglo- i niemieckojęzycznych. Obszerną fotorelację z imprezy przygotował nasz nadworny fotograf Daniel Kubik😊
Dziękujemy Metalurgia – restauracja & browar za możliwość skorzystania z pięknych wnętrz oraz ESBANK Bank Spółdzielczy, BEST WAY Szkoła Językowa, loveloft.store, Hurtownia U Chłopaków, Grupa Eventowa Sparta oraz Edu.Klocki za dołożenie cegiełek do zakupu nagród.
 

Skip to content