Fina┼é VII edycji Konkursu Fotograficznego z cyklu „Cztery pory roku”

 
­čÄőԜǴŞĆ­čŹéÔŁä´ŞĆ „Cztery pory roku” to konkurs fotograficzny trwaj─ůcy rok: od kwietnia do marca kolejnego roku.
We wtorek 28 maja w sali bankietowej restauracji „Metalurgia” odby┼éa si─Ö VII fina┼éowa gala konkursu fotograficznego, w kt├│rym udzia┼é wzi─Öli uczniowie szk├│┼é podstawowych i ┼Ťrednich z terenu powiatu radomszcza┼äskiego.

Wydarzeniu patronowa┼é ┼üukasz Wi─Öcek – Starosta Powiatu Radomszcza┼äskiego, kt├│rego podczas gali reprezentowa┼é cz┼éonek konkursowego jury – Marcin Borowiecki z Biura Promocji i Rozwoju Powiat Radomszcza┼äski.
Ka┼╝dy z uczestnik├│w konkursu nades┼éa┼é tematyczne zdj─Öcia przynajmniej z jednego dowolnie wybranego przez siebie miesi─ůca. Jury, spo┼Ťr├│d 147 nades┼éanych fotografii, wybra┼éo najlepsze.
Podczas gali wr─Öczono dyplomy i nagrody dla zwyci─Özc├│w oraz podzi─Ökowania dla wszystkich uczestnik├│w.
Skip to content