Zdobyliśmy tytuł ZŁOTEJ SZKOŁY NBP!

Wiosną tego roku nasza szkoła przystąpiła do projektu Złote Szkoły NBP, gdzie uczniowie klasy 4a w składzie: Dominika Banaszczyk, Oliwia Wrótniak, Patrycja Walaszczyk, Natalia Sadawa, Julita Wójcik, Paulina Krakowiak, Weronika Kaczmarczyk, Julia Sobieraj, Bartłomiej Daros, Maciej Flasza oraz nauczyciele koordynujący: Sylwia Gnoińska i Anna Rudek-Kowalczyk zostali Drużyną Ambasadorów Edukacji Ekonomicznej. Temat przewodni IV EDYCJI PROGRAMU to POLSKI ZŁOTY W OBIEGU OD 100 LAT – NBP i jego funkcja emisyjna. Tym bardziej ucieszył nas udział w tym projekcie, ponieważ łączy się on z obchodami 100-lecia istnienia naszej szkoły.

Z tego powodu odbyły się liczne warsztaty edukacyjne, lekcje z ekonomią oraz debaty szkolne prowadzone przez naszych ambasadorów, koordynatorów i chętnych nauczycieli.

Nasz wysiłek i zaangażowanie zostały docenione, bowiem zdobyliśmy tytuł ZŁOTEJ SZKOŁY NBP, a ponadto znaleźliśmy się w setce nagrodzonych szkół za najlepiej wykonane zadania (nagrody przyznano dla 50 szkół podstawowych oraz 50 szkół ponadpodstawowych).

GRATULACJE DLA CAŁEJ DRUŻYNY AMBASADORÓW EDUKACJI EKONOMICZNEJ i wszystkich zaangażowanych uczniów i nauczycieli!

Koordynatorzy: Sylwia Gnoińska i Anna Rudek-Kowalczyk

Skip to content