Osiągnięcia uczniów

logo zse

 

Dominika Zięba- II miejsce w Konkursie artystycznym „Twórczość Własna”, 2015/2016

Marta Hasik- III miejsce w Konkursie Walentynkowym „ List Miłosny Wczoraj i Dziś”, 2015/2016

Anna Kołodziejska- I miejsce w Konkursie Walentynkowym „ List Miłosny Wczoraj i Dziś”, 2015/2016

Sylwia Kowalska- dwa I miejsca w Radomszczańskim Konkursie Przedsiębiorczości w kategoriach: Pomysł na biznes i Pomysł na produkt, 2015/2016

Honorata Bator- I miejsce w Ogólnopolskim Konkursie Numizmatycznym, 2015/2016

Sylwia Kowalska- III miejsce w IV Łódzkim Konkursie Wiedzy o Podatkach, 2015/2016

Rafał Augustyniak - III miejsce w IV Konkursie Polskiego Towarzystwa Numizmatycznego  Grosik”, 2015/2016

Sylwia Kowalska- II miejsce w IV Konkursie Polskiego Towarzystwa Numizmatycznego  Grosik”, 2015/2016

Patrycja Gałwiaczek - II miejsce w Konkursie Literackim "Błękit", 2015/2016

Wiktoria Domagała - I miejsce w Konkursie Piosenki Obcojęzycznej, 2015/2016

Kinga Klimczak, Marcelina Bukowiec, Kewin Spałka - I miejsce w Międzyszkolnym Konkursie z zasad rachunkowości woj. śląskiego i łódzkiego, 2015/2016

Paulina Wasiel - I miejsce w Regionalnym Konkursie Wiedzy o Hotelarstwie- Mistrz Hotelarstwa w regionie łódzkim, 2015/2016

Sylwia Kowalska z klasy IA („Twój biznesik”) za realność przedstawienia „BIZNESU” oraz Paweł Szarf z klasy IIIA („P&L 3D Studio”) za oryginalność pomysłu - równorzędne wyróżnienia w kategorii Biznesplan Roku w VI Radomszczańskim Konkursie Przedsiębiorczości, 2014/2015

Paulina Wasiel - I miejsce wraz z tytułem „Najlepszego ucznia- mistrza hotelarstwa w regionie łódzkim 2015 roku” - III REGIONALNY KONKURS WIEDZY O HOTELARSTWIE, 2014/2015

Karolina Bator - III miejsce w III REGIONALNYM KONKURSIE WIEDZY O HOTELARSTWIE, 2014/2015 

Hubert Pawłowski, Marta Musiał i Lucyna Sikorska - II miejsce w  grze miejskiej „Śladami Braci Różewiczów” w ramach Różewicz Open Festiwal 2015; 

Kacper Drogosz, Mateusz Ozga - III miejsce w  grze miejskiej „Śladami Braci Różewiczów” w ramach Różewicz Open Festiwal 2015; 

Anna Raczyńska - III miejsce w Powiatowym Konkursie Numizmatycznym, 2014/2015

Zuzanna Gajewska, Izabela Rybicka i Ewa Tomaszewska- awans do finału -Ogólnopolski konkurs historyczny „Za dużo widziałem w czasie wojny...”2014/2015

Sylwia Kowalska - I miejsce w Konkursie Wiedzy o AK i Konspiracyjnym Wojsku Polskim, 2014/2015

Joanna Młynarczyk, Karolina Kukulska, Hubert Pawłowski, Konrad Kołodziejski, Marcin Beśka, Olga Jędrasiak, Paulina Obst, Malwina Lara, Kinga Kępa, Dominika Kluza, Karina Wieczorek - grupa teatralna MIMO WSZYSTKO otrzymała wyróżnienie w XIV PRZEGLĄDZIE MAŁYCH FORM TEATRALNYCH w MDK w Radomsku, 2014/2015

Barbara Pęczkowska, Dominika Kluska - finalistki VI Olimpiady Wiedzy Hotelarskiej w Kołobrzegu, ZWOLNIONE Z EGZAMINU ZAWODOWEGO ETAPU PISEMNEGO, 2013/2014

Dominika Kluska - II miejsce w etapie okręgowym VI Olimpiady Wiedzy Hotelarskiej (dało Jej to możliwość  studiowania w Wyższej Szkole Turystyki  i  Języków  Obcych w Warszawie, przy czym 1 semestr studiów jest za darmo), 2013/2014

Anna Raczyńska- II miejsce w II edycji Konkursu Polskiego Towarzystwa Numizmatycznego, 2013/2014

Klasa IA technikum ekonomicznego- I miejsce dla najlepszej klasy w Powiecie w akcji ekologicznej "STAŃ PO ZIELONEJ STRONIE MOCY", 2013/2014

Krystian Szelerski- I nagroda w kategorii OPOWIADANIE w XIII edycji Konkursu Literackiego "Błękit", 2012/2013

Krystian Rojszczyk- I miejsce w I edycji Konkursu Polskiego Towarzystwa Numizmatycznego, 2012/2013

Marta Suwart- wyróżnienie w XVIII Ogólnopolskim Konkursie Recytatorskim im. ks. Jerzego Popiełuszki "Zło dobrem zwyciężaj", 2012/2013

Kinga Gasik- wyróżnienie w Konkursie Historycznym "Poznaj swój region", 2012/2013

Justyna Kot- II miejsce w Powiatowym Konkursie pt. Zdrowe bicie serca" na prezentację multimedialną, 2012/2013

Angelika Pełka- III miejsce w Powiatowym Konkursie pt. Zdrowe bicie serca" na prezentację multimedialną, 2012/2013

Kamil Olczyk - III miejsce w Konkursie Wiedzy o Powstaniu Styczniowym, 2012/2013

Bartosz Chmielewski - III mijesce w Gminnym i III miejsce w Powiatowym Konkursie "Młodzież zapobiega pożarom" 2012/2013

Magdalena Śmigielska- II miejsce w Konkursie "Bądź przedsiębiorczy- wypromuj firmę", 2012/2013

Magdalena Chaładaj- finalistka IV Olimpiady Wiedzy Hotelarskiej w Kołobrzegu, ZWOLNIONA Z EGZAMINU ZAWODOWEGO ETAPU PISEMNEGO

Monika Proszowska - I miejsce w Konkursie Literackim "O złote pióro Litwosa" w kategorii projekt, 2011

Mikołaj Smoląg - I miejsce w  Konkursie Literackim "O złote pióro Litwosa" w kategorii list do noblisty, 2011

Marcin Wodo - wyróżnienie w Konkursie Literackim "O złote pióro Litwosa" w kategorii projekt, 2011

Mikołaj Smoląg - wyróżnienie w XI edycji Konkursu Literackiego "Błękit" w kategorii forma publicystyczna, 2011

Marcin Wodo - wyróżnienie w XI edycji Konkursu Literackiego "Błękit" w kategorii opowiadanie, 2011

Karolina Filipowska - I miejsce w X edycji Konkursu Literackiego "Błękit" w kategorii opowiadanie, 2010

Kamila Szadkowska - III miejsce w Regionalnym Konkursie Literackim  w ramach XI Radomszczańskich Dni Rodziny, 2010

Mikołaj Smoląg - wyróżnienie w kategorii esej X edycji Konkursu Literackiego "Błękit", 2010

Aleksandra Jurek - I miejsce w kategorii opowiadanie w Konkursie Literackim"Błękit" na szczeblu powiatu, 2009

Ewelina Ociepa - II miejsce w kategorii opowiadanie w Konkursie Literackim"Błękit' na szczeblu powiatu, 2009

Karolina Filipowska - I miejsce w kategorii opowiadanie w Konkursie Literackim"Błękit" na szczeblu regionalnym, 2009

Ewelina Ociepa - wyróżnienie w Konkursie Literackim w ramach X Radomszczańskich Dni Rodziny, 2009

Paweł Krupski– III miejsce w Powiatowym Konkursie z języka angielskiego 2008/2009 

Paulina Majewska– III miejsce w Konkursie Poezji Niemieckiej 2008/2009 

Aleksandra Łuszczyk– wyróżnienie w Konkursie Poezji Niemieckiej 2008/2009 

Joanna Bartnik– II miejsce w X Radomszczańskich Dniach Rodziny konkurs literacki 2008/2009 

Monika Domagała i Rafał Tomczyk- I miejsce w XIV Konkursie Recytatorskim im. Ks. Jerzego Popiełuszki w kategorii poezji śpiewanej 2008/2009 

Aleksandra Jurek– I miejsce w X Edycji Powiatowego Konkursu ,,Błękit’’ 2008/2009 

Ewelina Ociepa– II miejsce w X Edycji Powiatowego Konkursu ,,Błękit’’ 2008/2009 

Ewelina Ociepa– wyróżnienie w Konkursie Literackim z okazji X Radomszczańskich Dni Rodziny 2008/2009

Anna Wieczorek- I miejsce w wojewódzkim Konkursie Historyczno-Literackim "Nasz lokalny bohater - patriota narodowy" 2007/2008

Łukasz Wachowski– finalista VII Olimpiady Wiedzy o Regionie i Przedsiębiorczości 2006/2007

Małgorzata Duda- III miejsce w Regionalnym Konkursie Literacko-Historycznym na temat stanu wojennego wprowadzonego w Polsce 13 grudnia 1981r. 2006/2007

Aleksandra Jurek - III miejsce w powiatowym konkursie literackim zorganizowanym w ramach VIII Radomszczańskich Dni Rodziny 2006/2007 

Konrad Kubala – I miejsce w XIII Zawodach dla Szkół Ponadgimnazjalnych w konkurencji karabin pneumatyczny 2005 

Joanna Jeż – I miejsce w Konkursie matematycznym ,,Z matematyką na TY… ’’ w kategorii plastycznej 2005 

Ireneusz Sobecki– I miejsce w III Powiatowym Festiwalu Piosenki Agnieszki Osieckiej 2005 

Barbara Jeż– I miejsce w V Powiatowej Sesji Popularno-naukowej ,,Ścieki komunalne i osady ściekowe’’ w kategorii plakat w konkursie towarzyszącym 2005 

Izabela Misiewicz– wyróżnienie w III edycji konkursu na artykuł do gazetki szkolnej na temat instytucji rynku kapitałowego zorganizowanego przez Fundacje Edukacji Rynku Kapitałowego 2005

Ireneusz Sobecki– II miejsce w Powiatowych Eliminacjach 50 Ogólnopolskiego Konkursu Recytatorskiego w kategorii poezji śpiewanej (zakwalifikowanie do eliminacji rejonowych) 2005 

Marcin Stangreciak– II miejsce w II Wojewódzkim Konkursie Poezji Węgierskiej 2005 

Przemysław Kucharski– wyróżnienie w II Wojewódzkim Konkursie Poezji Węgierskiej 2005 

Sylwia Szczegodzińska – II miejsce w Biegu Wiosennym 2005 

Marcin Stangreciak– III miejsce w Powiatowych Eliminacjach 50 Ogólnopolskiego Konkursu Recytatorskiego w kategorii turnieju recytatorskiego (zakwalifikowanie do eliminacji rejonowych) 2005 

Chór ,,Ekonomiczne Aniołki’’– wyróżnienie w IX Archidiecezjalnym Konkursie Kolęd ,,Stajenka 2005’’ 

Justyna Olejnik i Paulina Kłodos– wyróżnienie w XV Seminarium Studenckim ,,Problemy Ochrony Środowiska’’ w kategorii prace plastyczne i makiety 2005 

Katarzyna Węgrzyńska– wyróżnienie w Powiatowych Obchodach Światowego Dnia Zdrowia pod hasłem ,,Zdrowo w Zjednoczonej Europie’’ w kategorii plakat w konkursie towarzyszącym 2005

Dorota Falfus – finalistka XVIII Olimpiady Wiedzy Ekonomicznej 2005

 

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress