Nasza oferta edukacyjna

kelner

Branża hotelarsko-gastronomiczna

technik hotelarstwa

cień
ekonom

Branża ekonomiczno-administracyjna

technik ekonomista

technik rachunkowości

Branża handlowa

technik handlowiec

Szkoła branżowa I stopnia nr 2- sprzedawca

cień
drukarz

Branża poligraficzna

technik grafiki i poligrafii cyfrowej

Branża audiowizualna

technik fotografii i multimediów

 

cień

Aktualności

Dzień Otwartych Drzwi w ZSE

Uczniowie szkół podstawowych i gimnazjalnych biorący udział w Dniu Otwartym szkoły w dniu 24 maja 2019 r. w godz. 9.00-14.00 w grupach niezorganizowanych zobowiązani są do okazania legitymacji szkolnej. Serdecznie zapraszamy!

Czytaj więcej
logo zse

Komunikat w sprawie klasyfikacji

My nauczyciele wszystkich radomszczańskich szkół średnich wyrażamy głęboką dezaprobatę wobec degradowania praworządnego państwa, poprzez tworzenie przez rząd aktów prawnych w sposób pospieszny i prowizoryczny. Dlatego, mając na względzie dobro naszych maturzystów, podjęliśmy niezwykle trudną dla nas decyzję o przeprowadzeniu klasyfikacji uczniów klas maturalnych. Jesteśmy oburzeni sposobem i trybem wprowadzenia zmian w prawie oświatowym, nie zgadzamy […]

Czytaj więcej

FINAŁ X edycji konkursu „Bądź Przedsiębiorczy- wypromuj zawód”

28 marca w Pubie Patio w Radomsku odbył się finał X edycji konkursu „Bądź przedsiębiorczy-wypromuj zawód” organizowanego przez naszą szkołę pod patronatem starosty powiatu radomszczańskiego p. Beaty Pokory.

Czytaj więcej

Staż ekonomistów w Wielkiej Brytanii     

17 marca 2019 r. rozpoczął się staż w Wielkiej Brytanii dla 14 uczniów z klas III a i III b technikum ekonomicznego. Realizując projekt koordynatora Magdaleny Geniusz-Starostki „Mobilność poszerza horyzonty” uczniowie zdobywają i ugruntowują wiedzę praktyczną oraz doskonałą umiejętności językowe, zwłaszcza ekonomiczny język branżowy.

Czytaj więcej

Frankofonia w ZSE

21 marca świętowaliśmy w naszej szkole Frankofonię czyli święto języka francuskiego. Przyłączyliśmy się do obchodów które corocznie odbywają się na całym świecie w marcu z okazji Dnia Frankofonii. Frankofonia to zarówno organizacja skupiająca rządy kilkudziesięciu krajów francuskojęzycznych ale również pojęcie oznaczające grupę ludzi posługujących się językiem francuskim. Nie wszyscy wiedzą, że Polska w Międzynarodowej Organizacji […]

Czytaj więcej

ŚWIATOWY DZIEŃ KONSUMENTA W ZSE

Światowy Dzień Konsumenta, znany też jako Światowy Dzień Praw Konsumenta, obchodzony jest corocznie w Polsce od 2000 roku. W związku z tym w Zespole Szkół Ekonomicznych w Radomsku odbyło się spotkanie młodzieży z Michałem Sewerynkiem, Powiatowym Rzecznikiem Konsumentów.

Czytaj więcej

HOTELARZE Z EKONOMIKA NA WARSZTATACH W PATIO

Znany radomszczański zakład gastronomiczny Patio Pub (laureat ogólnopolskich konkursów kulinarnych) gościł na warsztatach dydaktycznych grupę uczniów Zespołu Szkół Ekonomicznych z profilu hotelarskiego.

Czytaj więcej

Konkurs „Wybieram wybory”

26 lutego 2019 roku w Zespole Szkół Ekonomicznych w Radomsku odbył się etap szkolny trzeciej edycji Ogólnopolskiego Konkursu o Prawie Wyborczym „Wybieram wybory”.

Czytaj więcej

Zespół Szkół Ekonomicznych podwójnym laureatem na Gali Przedsiębiorczości w Warszawie

26 lutego 2019 roku przedstawiciele Zespołu Szkół Ekonomicznych w Radomsku w składzie: dyrektor ZSE Małgorzata Kołodziejska, szkolny koordynator DP Sylwia Gnoińska oraz uczniowie Mariola Nowak z kl. IIA, Karina Krak z kl. IIB i Przemysław Skalik z kl. IIC wzięli udział w Gali Przedsiębiorczości podsumowującej 15. edycję Dnia Przedsiębiorczości organizowanego przez Fundację Młodzieżowej Przedsiębiorczości pod […]

Czytaj więcej

Handlowcy z Ekonomika na warsztatach w Biurze Usług Płatniczych Accadia

Uczniowie Zespołu Szkół Ekonomicznych (kl.2 profil handlowy) pracujący w kole public relations odbyli warsztaty dydaktyczne w Biurze Usług Płatniczych Accadia.

Czytaj więcej

PROJEKT „Program rozwoju Zespołu Szkół Ekonomicznych w Radomsku”

Regulamin projektu  „Program rozwoju Zespołu Szkół Ekonomicznych w Radomsku” – POBIERZ

Czytaj więcej

Zebrania z rodzicami- 15.01.2019r.

Prosimy o zapoznanie się z przydziałem sal na zebrania z rodzicami w dniu 15 stycznia 2019 roku, godz. 16.00.

Czytaj więcej

X edycja konkursu „Bądź przedsiębiorczy wypromuj zawód”

Zespół Szkół Ekonomicznych w Radomsku zaprasza do udziału w X edycji konkursu „Bądź przedsiębiorczy wypromuj zawód”. 

Czytaj więcej

Kolejna edycja konkursu historycznego „Żołnierze Wyklęci Obudźcie Polskę!”

Znajomość historii naszego kraju jest ważna dla uczniów Zespołu Szkół Ekonomicznych, dlatego po raz kolejny młodzież zainteresowana problematyką walki o wolność niepodległość Polski wzięła udział w kolejnej edycji konkursu historycznego „Żołnierze Wyklęci Obudźcie Polskę!”. Konkurs jest objęty patronatem IPN Oddział w Łodzi.

Czytaj więcej

Uczniowie Ekonomika z wizytą w Urzędzie Skarbowym

W dniu 7 grudnia 2018r. uczniowie klasy I b Technikum Ekonomicznego Zespołu Szkół Ekonomicznych na lekcji Przedsiębiorca w Gospodarce Rynkowej udali się z wizytą do Urzędu Skarbowego w Radomsku.

Czytaj więcej

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress