Nasza oferta edukacyjna

kelner

Branża hotelarsko-gastronomiczna

technik hotelarstwa

cień
ekonom

Branża ekonomiczno-administracyjna

technik ekonomista

technik rachunkowości

Branża handlowa

technik handlowiec

Szkoła branżowa I stopnia nr 2- sprzedawca

cień
drukarz

Branża poligraficzna

technik grafiki i poligrafii cyfrowej

Branża audiowizualna

technik fotografii i multimediów

 

cień

Aktualności

PEŁEN SUKCES Zespołu Szkół Ekonomicznych w Radomsku w 16 edycji Ogólnopolskiego Dnia Przedsiębiorczości

27 lutego 2020 roku przedstawiciele Zespołu Szkół Ekonomicznych w Radomsku w składzie: dyrektor ZSE Małgorzata Kołodziejska, szkolny koordynator DP Sylwia Gnoińska oraz uczniowie Weronika Obst, Szymon Niebelski i Aleksandra Wróblewska z kl. IIC wzięli udział w Gali Przedsiębiorczości podsumowującej 16. edycję Ogólnopolskiego Dnia Przedsiębiorczości organizowanego przez Fundację Młodzieżowej Przedsiębiorczości pod honorowym patronatem Prezydenta RP Andrzeja […]

Czytaj więcej

Wycieczka do Warszawy i Teatru Muzycznego ROMA

Dnia 11 lutego br. uczniowie klasy I Bp z koleżankami i kolegami reprezentującymi klasy I Bg i I Cg wraz z opiekunami, paniami Agnieszką Kuligowską, Moniką Molińską i Beatą Marczyk udali się na wycieczkę do stolicy naszego kraju – Warszawy.

Czytaj więcej

Ekonomik działa w radomszczańskim PCK

Na wolontariuszy szkolnego koła PCK w „Ekonomiku” zawsze można liczyć. To jest fakt!

Czytaj więcej

JASEŁKA

Przed Świętami Bożego Narodzenia (18.12.2019) uczniowie z grupy teatralnej MIMO WSZYSTKO pod czujnym okiem p.Barbary Rossochackiej- Kazior zaprezentowali jasełka.

Czytaj więcej

ŻYCZENIA DLA NAUCZYCIELI, UCZNIÓW, PRACOWNIKÓW ADMINISTRACYJNO-OBSŁUGOWYCH ZSE W RADOMSKU

Z okazji Świąt Bożego Narodzenia oraz Nowego 2020 roku pragniemy złożyć wszystkim pracownikom ZSE w Radomsku z głębi serca płynące życzenia.

Czytaj więcej

Członkowie koła Public Relations w redakcji Gazety Radomszczańskiej

Graficy i hotelarze z klas: IIe, IIIe i IId (członkowie koła PR) odwiedzili redakcję Gazety Radomszczańskiej. Znany i utytułowany tygodnik na naszym lokalnym rynku prasowym.

Czytaj więcej

,,Spotkanie z typografią” – II warsztaty typograficzne młodzieży

W dniu 10.12.2019 r. uczniowie kl. III e i II e , pod opieką Pani Katarzyny Grabnej-Krok uczestniczyli w II edycji warsztatów zorganizowanych przez Muzeum Drukarstwa Rodziny Kamińskich oraz Powiat Radomszczański.

Czytaj więcej

Nabór wniosków stypendialnych – Zawodowcy w Łódzkiem – stypendia dla najzdolniejszych na BIS

Czytaj więcej

ZSE po raz kolejny przystąpił do programu Otwarta Firma

W dniach 18-21 listopada 2019r. w związku z obchodami w Polsce Światowego Tygodnia Przedsiębiorczości, Zespół Szkół Ekonomicznych po raz kolejny przystąpił i aktywnie włączył się w realizację programu OTWARTA FIRMA przy współpracy z Młodzieżową Fundacją Przedsiębiorczości.

Czytaj więcej

Wizyta w Muzeum regionalnym w Radomsku

7 listopada uczniowie klasy IVd w Zespole Szkół Ekonomicznych odwiedzili wraz z polonistką p. Elżbietą Zatoń Muzeum Regionalne w Radomsku. Celem wycieczki było pogłębienie wiedzy o przedstawicielach epoki Młodej Polski, a konkretnie o twórczości Leona Wyczółkowskiego – jednego z czołowych przedstawicieli malarstwa, rysunku I grafiki w Młodej Polsce.

Czytaj więcej

Członkowie koła Public Relations w Ośrodku Szkolenia Kierowców Ł.Dynus

Graficy i hotelarze z klas: Icg,IIe,IIIe i IId (członkowie koła PR) odwiedzili OSK Ł.Dynus.

Czytaj więcej

Handlowcy z Ekonomika szkoleni przez specjalistę z branży reklamowej

Uczniowie kl.4 z Zespołu Szkół Ekonomicznych z profilu handlowego, odbyli warsztaty dydaktyczne pod kierunkiem Andrzeja Gawlikowskiego właściciela Agencji Reklamowej Gawlikowski.

Czytaj więcej

Wycieczka do Muzeum Produkcji Zapałek w Częstochowie

Dnia 30 października uczniowie klasy IB p z paniami Moniką Molińską, Ireną Piotrowską i Beatą Marczyk udali się autokarem na wycieczkę do Częstochowy.

Czytaj więcej

XXV Ogólnopolski Konkurs Recytatorski im. ks. Jerzego Popiełuszki pod hasłem „Zło dobrem zwyciężaj”

19 października, w sali kameralnej Miejskiego Domu Kultury w Radomsku odbył się XXV Ogólnopolski Konkurs Recytatorski im. ks. Jerzego Popiełuszki pod hasłem „Zło dobrem zwyciężaj”.

Czytaj więcej

Ekonomiści zakończyli staż zawodowy w Wielkiej Brytanii.

Grupa dwunastu uczniów klas trzecich w zawodzie technik ekonomista wróciła 19 października ze stażu zawodowego w Wielkiej Brytanii. Pobyt w Anglii odbył się w ramach realizowanego przez szkołę projektu „Mobilność poszerza horyzonty”. Projekt ten realizowany jest przy wsparciu finansowym programu Unii Europejskiej „Erasmus+”.

Czytaj więcej

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress