Szkoła Policealna- OFERTA

w Radomsku

oferuje ZAWODY Z PERSPEKTYWĄ

SZKOŁA   POLICEALNA    DLA    DOROSŁYCH   NR   1
oferuje  naukę   BEZPŁATNĄ – NIE WYMAGAMY  MATURY!!!
w formie  zaocznej – zajęcia 2 razy w miesiącu

ZAINWESTUJ W SWOJĄ PRZYSZŁOŚĆ   – TYLKO   EKONOMIK GWARANTUJE:

Warto podjąć naukę w Szkole Policealnej nr 1 dla Dorosłych w Zespole Szkół Ekonomicznych  w Radomsku

OFERTA EDUKACYJNA

TECHNIK RACHUNKOWOŚCI  – okres nauki – 4 semestry

K1 Prowadzenie rachunkowości

K2 Rozliczanie wynagrodzeń i danin publicznych

Chcesz skorzystać z dotacji Powiatowego Urzędu Pracy w Radomsku – założyć własną firmę ?

U nas zdobędziesz niezbędną wiedzę aby to zrobić.

Nauczysz się

– rozliczeń z ZUS, US

– poznasz wszystkie dokumenty związane z prowadzeniem firmy, przyjęciem pracownika itp.

– nauczysz się obsługiwać programy  komputerowe stosowane   w biurach rachunkowych, działach kadrowo-finansowych – PAKIET INSERT – Gratyfikant, PŁATNIK, -E-PIT itp.

KIERUNEK TYLKO U NAS!  JEDYNY W RADOMSKU!

TECHNIK USŁUG POCZTOWYCH I FINANSOWYCH   okres nauki – 2 semestry

Kwalifikacje

K1 Obsługa klienta w zakresie usług pocztowych, kurierskich i finansowych oraz sprzedaży

K2 Wykonywanie zadań rozdzielczo-ekspedycyjnych w usługach pocztowych i kurierskich

Usługi pocztowo-finansowe należą do gałęzi usług prężnie rozwijających się w gospodarce naszego kraju. Duża konkurencja na rynku usług wymusza na firmach podniesienie poziomu świadczonych usług poprzez terminowość, bezpieczeństwo i niezawodność, konkurencyjność cen, dostępność do świadczonych usług oraz profesjonalna obsługa klienta. Rynek pracy oczekuje na wykwalifikowanych pracowników, których zaangażowanie przyczyni się do podniesienia obrotów firmy pocztowo-kurierskiej.

Absolwentom pracę oferują operatorzy o zasięgu ogólnopolskim (Poczta Polska, DHL EXPRESS (Poland), InPost, OPEK, DPD Polska, K-EX) jak i lokalnym, natomiast osoby przedsiębiorcze mogą tworzyć własną jednoosobową firmę usługową.

TECHNIK BEZPIECZEŃSTWA I HIGIENY PRACY – okres nauki  3  semestry

K1 Zarządzanie bezpieczeństwem w środowisku pracy

Technik bezpieczeństwa i higieny pracy przygotowuje i przedkłada kierownikowi zakładu pracy analizy dotyczące bhp oraz propozycje usunięcia występujących zagrożeń, bada przyczyny wypadków w pracy i wnioskuje o ich usunięcie, prowadzi rejestr dokumentów dotyczących wypadków przy pracy i chorób zawodowych,  prowadzi szkolenia wstępne nowo przyjętych pracowników.

Praca: W każdej firmie liczącej powyżej stu pracowników musi być zatrudniony specjalista odpowiedzialny za bezpieczeństwo pracy – inspektor BHP. Małe firmy zatrudniają specjalistów BHP .

TECHNIK ADMINISTRACJI  – okres nauki – 4 semestry

K1 Obsługa klienta w jednostkach administracji

Absolwent szkoły kształcącej w zawodzie technik administracji jest przygotowany do wykonywania następujących zadań zawodowych:

1. wykonywania prac biurowych w jednostce organizacyjnej;
  2. sporządzania dokumentów dotyczących spraw administracyjnych;
  3. prowadzenia postępowania administracyjnego.

ZAPRASZAMY!