Zawody okr─Ögowe- I Olimpiada Statystyczna i XXX Olimpiada Wiedzy Ekonomicznej

13 stycznia br. młodzież ZSE wzięła udział w zawodach okręgowych aż w dwóch olimpiadach: I edycji Olimpiady Statystycznej oraz XXX edycji Olimpiady Wiedzy Ekonomicznej.

W Olimpiadzie Statystycznej udzia┼é wzi─Ö┼éy uczennice: Sylwia Kowalska z kl. IIIA oraz Ewa Tomaszewska z kl. IVD. Zawody sk┼éada┼éy si─Ö z dw├│ch etap├│w: testu pisemnego oraz cz─Ö┼Ťci ustnej wraz z prezentacj─ů. W etapie drugim znalaz┼éa si─Ö Sylwia Kowalska i zdoby┼éa 56,5 pkt.

W XXX Olimpiadzie Wiedzy Ekonomicznej wzi─Ö┼éy udzia┼é nast─Öpuj─ůce uczennice: Anna Ko┼éodziejska, Zuzanna Szopa i Angelika St─Öpi┼äska z klasy IIA, Weronika Wr├│blewska z klasy IIA oraz Kinga Klimczak i Joanna Szab;ewska z klasy IVA.┬áZawody okr─Ögowe mia┼éy charakter pisemny i sk┼éada┼éy si─Ö z trzech element├│w:

Z nadziej─ů i niecierpliwo┼Ťci─ů czekamy teraz na wyniki. Gratulujemy zaanga┼╝owania oraz wk┼éadu intelektualnego naszej m┼éodzie┼╝y i ┼╝yczymy udzia┼éu w fina┼éach.

Opiekun- Sylwia Gnoińska

Skip to content