Zawody okręgowe- I Olimpiada Statystyczna i XXX Olimpiada Wiedzy Ekonomicznej

13 stycznia br. młodzież ZSE wzięła udział w zawodach okręgowych aż w dwóch olimpiadach: I edycji Olimpiady Statystycznej oraz XXX edycji Olimpiady Wiedzy Ekonomicznej.

W Olimpiadzie Statystycznej udział wzięły uczennice: Sylwia Kowalska z kl. IIIA oraz Ewa Tomaszewska z kl. IVD. Zawody składały się z dwóch etapów: testu pisemnego oraz części ustnej wraz z prezentacją. W etapie drugim znalazła się Sylwia Kowalska i zdobyła 56,5 pkt.

W XXX Olimpiadzie Wiedzy Ekonomicznej wzięły udział następujące uczennice: Anna Kołodziejska, Zuzanna Szopa i Angelika Stępińska z klasy IIA, Weronika Wróblewska z klasy IIA oraz Kinga Klimczak i Joanna Szab;ewska z klasy IVA. Zawody okręgowe miały charakter pisemny i składały się z trzech elementów:

Z nadzieją i niecierpliwością czekamy teraz na wyniki. Gratulujemy zaangażowania oraz wkładu intelektualnego naszej młodzieży i życzymy udziału w finałach.

Opiekun- Sylwia Gnoińska

Skip to content