Uczniowie Ekonomika na warsztatach w ESBANKU Banku Spółdzielczym

Uczniowie Zespołu Szkół Ekonomicznych z profilu handlowego (IIIc,IIb) uczestniczyli w warsztatach dydaktycznych w Centrali ESBANKU Banku Spółdzielczego w Radomsku.

Warsztaty przeprowadziły: Agnieszka Piasecka, Doradca Klienta Prestiż oraz Arleta Węgrzyńska, Pracownik ds. PR.

Spotkanie dotyczyło płatności bezgotówkowych i było dla uczniów doskonałym uzupełnieniem wiedzy zdobytej na lekcjach „obsługi klientów”. Było więc o możliwościach jakie daje posiadanie karty debetowej, kredytowej, przedpłaconej, walutowej czy mobilnej.

Było też o usłudze cashback/moneyback, przelewach poprzez system Elixir oraz przelewach ekspresowych Sorbnet, zaletach bankowości elektronicznej, błyskawicznych płatnościach internetowych oraz internetowej platformie walutowej, dostępnej w Bankach Spółdzielczych SGB, także w ESBANKU .

Nie zabrakło również edukacji w zakresie zasad świadomego i bezpiecznego korzystania z kart płatniczych i e-bankowości.

Październikowe warsztaty były kolejnym elementem wieloletniej i wszechstronnej współpracy ZSE z ESBANKIEM .

Ewa Rybak

Skip to content