Uczniowie Ekonomika na warsztatach w ESBANKU Banku Sp贸艂dzielczym

Uczniowie Zespo艂u Szk贸艂 Ekonomicznych z profilu handlowego (IIIc,IIb) uczestniczyli w warsztatach dydaktycznych w Centrali ESBANKU Banku Sp贸艂dzielczego w Radomsku.

Warsztaty przeprowadzi艂y: Agnieszka Piasecka, Doradca Klienta Presti偶 oraz Arleta W臋grzy艅ska, Pracownik ds. PR.

Spotkanie dotyczy艂o p艂atno艣ci bezgot贸wkowych i by艂o dla uczni贸w doskona艂ym uzupe艂nieniem wiedzy zdobytej na lekcjach 鈥瀘bs艂ugi klient贸w鈥. By艂o wi臋c o mo偶liwo艣ciach jakie daje posiadanie karty debetowej, kredytowej, przedp艂aconej, walutowej czy mobilnej.

By艂o te偶 o us艂udze cashback/moneyback, przelewach poprzez system Elixir oraz przelewach ekspresowych Sorbnet, zaletach bankowo艣ci elektronicznej, b艂yskawicznych p艂atno艣ciach internetowych oraz internetowej platformie walutowej, dost臋pnej w Bankach Sp贸艂dzielczych SGB, tak偶e w ESBANKU .

Nie zabrak艂o r贸wnie偶 edukacji w zakresie zasad 艣wiadomego i bezpiecznego korzystania z kart p艂atniczych i e-bankowo艣ci.

Pa藕dziernikowe warsztaty by艂y kolejnym elementem wieloletniej i wszechstronnej wsp贸艂pracy ZSE z ESBANKIEM .

Ewa Rybak

Skip to content