Wycieczka do Warszawy, GPW

29 lutego klasa 2a w zawodzie technik ekonomista wraz z opiekunami Sylwi─ů Gnoi┼äsk─ů i Iren─ů Piotrowsk─ů odwiedzili stolic─Ö. Pierwszym punktem by┼éa praktyczna lekcja na Gie┼édzie Papier├│w Warto┼Ťciowych. W ramach wizyty edukacyjnej m┼éodzie┼╝ mog┼éa pozna─ç fakty i zdarzenia z historii oraz ┼╝ycia gie┼édy, a tak┼╝e obejrze─ç figur─Ö byka – symbol gie┼édowej bessy. Uczniowie odbyli warsztaty nt. „Jak inwestowa─ç na GPW? Obr├│t bezgot├│wkowy”. Zwiedzili Sal─Ö Notowa┼ä, gdzie znajduje si─Ö charakterystyczny dzwon. Po dawce gie┼édowej wiedzy udali┼Ťmy si─Ö na spacer do ┼üazienek Kr├│lewskich, a nast─Öpnie na Rynek Starego Miasta. Pe┼éni wra┼╝e┼ä i pozytywnych emocji wr├│cili┼Ťmy do Radomska.