Nasza oferta edukacyjna

kelner

Branża hotelarsko-gastronomiczna

technik hotelarstwa

cień
ekonom

Branża ekonomiczno-administracyjna

technik ekonomista

technik rachunkowości

Branża handlowa

technik handlowiec

Szkoła branżowa I stopnia nr 2- sprzedawca

cień
drukarz

Branża poligraficzna

technik grafiki i poligrafii cyfrowej

Branża audiowizualna

technik fotografii i multimediów

 

cień

Aktualności

Zebrania z rodzicami 15.09.2020, 16.09.2020 – godz. 16.00

Zebrania z rodzicami 15.09.2020 (wtorek) i 16.09.2020 (środa) – godz. 16.00- WYKAZ SAL

Czytaj więcej

Rozpoczęcie roku szkolnego 2020/2021 w klasach pierwszych

Ze względu na warunki związane z COVID-19 oraz pogodowe rozpoczęcie roku szkolnego 2020/2021 w klasach pierwszych odbyło się w salach lekcyjnych.

Czytaj więcej

Rozpoczęcie roku szkolnego 2020/2021

PORZĄDEK ROZPOCZĘCIA ROKU SZKOLNEGO – 1.09.2020R. TYLKO KLASY PIERWSZE SPOTYKAJĄ SIĘ PRZED BUDYNKIEM SZKOŁY- PARKING SZKOLNY (GODZINA 9.00) UCZNIOWIE MAJĄ POSIADAĆ MASECZKI I W CIĄGACH KOMUNIKACYJNYCH SZKOŁY NALEŻY ZASŁANIAĆ USTA I NOS.

Czytaj więcej

10 ZASAD BEZPIECZNYCH WAKACJI dla uczniów szkół ponadpodstawowych i ponadgimnazjalnych

„10 ZASAD BEZPIECZNYCH WAKACJI” dla uczniów szkół ponadgimnazjalnych 1. Okres wakacji to czas wyjazdów turystycznych. Wakacje umożliwiają zawieranie nowych znajomości sprzyjających często przypadkowym kontaktom seksualnym, które zwiększają ryzyko zakażenia wirusem HIV.

Czytaj więcej

UWAGA MATURZYŚCI I UCZNIOWIE! Wirtualne Drzwi Otwarte na Uniwersytecie Łódzkim

Drodzy Państwo, zwykle pełen studentów, teraz zamknięty ale już 22 czerwca o godz. 11 Wydział Ekonomiczno – Socjologiczny Uniwersytetu Łódzkiego otworzy swoje drzwi dla tegorocznych maturzystów, a także uczniów młodszych klas szkół średnich. W tym roku przybliżymy nasz Wydział w sposób wyjątkowy, bo wirtualny.

Czytaj więcej

Aktualne terminy rekrutacji 2020/2021

UWAGA! 1. W okresie czasowego ograniczenia funkcjonowania jednostek systemu oświaty wniosek o przyjęcie do szkoły,  w tym wymagane załączniki zgodnie z przepisy § 11a rozporządzenia Ministra Edukacji Narodowej z dnia   20 marca 2020 r. w sprawie szczególnych rozwiązań w okresie czasowego ograniczenia funkcjonowania jednostek systemu oświaty w związku z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID—19 (Dz. […]

Czytaj więcej
logo zse

Wytyczne do przeprowadzenia egzaminów w 2020r.

Wytyczne do organizowania i przeprowadzania egzamiów w 2020r. –  POBIERZ TUTAJ

Czytaj więcej

UWAGA! Konkurs Plastyczny „Pisanka Wielkanocna”

REGULAMIN KONKURSU PLASTYCZNEGO „PISANKA WIELKANOCNA”

Czytaj więcej

OGŁOSZENIE WYNIKÓW  EGZAMINU POTWIERDZAJĄCEGO KWALIFIKACJE W ZAWODZIE

Dyrektor szkoły informuje, że ze względu na czasowe ograniczenie funkcjonowania jednostek systemu oświaty  świadectwa potwierdzające kwalifikację w zawodzie  będą wydawane  uczniom   po wycofaniu stanu zagrożenia epidemicznego i powróceniu szkół do funkcjonowania  w standardowym trybie.

Czytaj więcej
logo zse

Zarządzenie

W związku z decyzją Ministra Edukacji Narodowej od dnia 12.03.2020r. do dnia 25.03.2020r. szkoły nie będą prowadziły zajęć dydaktyczno-wychowawczych, wynika to  z konieczności zapobiegania rozprzestrzenianiu się koronawirusa. Ograniczenie funkcjonowania placówki nie oznacza zwolnienia z nauki. Proszę o systematyczne odczytywanie informacji w dzienniku elektronicznym i wykorzystywanie przesyłanych materiałów do samodzielnej pracy.

Czytaj więcej

Mamy  sukces

Krajowe Biuro Wyborcze Delegatura w Piotrkowie Trybunalskim  poinformowała, że uczeń Zespołu Szkół Ekonomicznych w Radomsku – Hubert  Zięba z klasy  II B  zakwalifikował się do etapu  wojewódzkiego I V Edycji Ogólnopolskiego  Konkursu Wiedzy  o Prawie  Wyborczym „Wybieram  Wybory”.

Czytaj więcej

PEŁEN SUKCES Zespołu Szkół Ekonomicznych w Radomsku w 16 edycji Ogólnopolskiego Dnia Przedsiębiorczości

27 lutego 2020 roku przedstawiciele Zespołu Szkół Ekonomicznych w Radomsku w składzie: dyrektor ZSE Małgorzata Kołodziejska, szkolny koordynator DP Sylwia Gnoińska oraz uczniowie Weronika Obst, Szymon Niebelski i Aleksandra Wróblewska z kl. IIC wzięli udział w Gali Przedsiębiorczości podsumowującej 16. edycję Ogólnopolskiego Dnia Przedsiębiorczości organizowanego przez Fundację Młodzieżowej Przedsiębiorczości pod honorowym patronatem Prezydenta RP Andrzeja […]

Czytaj więcej

Wycieczka do Warszawy i Teatru Muzycznego ROMA

Dnia 11 lutego br. uczniowie klasy I Bp z koleżankami i kolegami reprezentującymi klasy I Bg i I Cg wraz z opiekunami, paniami Agnieszką Kuligowską, Moniką Molińską i Beatą Marczyk udali się na wycieczkę do stolicy naszego kraju – Warszawy.

Czytaj więcej

Ekonomik działa w radomszczańskim PCK

Na wolontariuszy szkolnego koła PCK w „Ekonomiku” zawsze można liczyć. To jest fakt!

Czytaj więcej

JASEŁKA

Przed Świętami Bożego Narodzenia (18.12.2019) uczniowie z grupy teatralnej MIMO WSZYSTKO pod czujnym okiem p.Barbary Rossochackiej- Kazior zaprezentowali jasełka.

Czytaj więcej

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress