Nasza oferta edukacyjna

kelner

Branża hotelarsko-gastronomiczna

technik hotelarstwa

cień
ekonom

Branża ekonomiczno-administracyjna

technik ekonomista

technik rachunkowości

Branża handlowa

technik handlowiec

Szkoła branżowa I stopnia nr 2- sprzedawca

cień
drukarz

Branża poligraficzna

technik grafiki i poligrafii cyfrowej

Branża audiowizualna

technik fotografii i multimediów

 

cień

Aktualności

logo zse

Nr konta Rada Rodziców

Wpłat na Radę Rodziców przy Zespole Szkół Ekonomicznych w Radomsku  można dokonywać na rachunek bankowy nr 71 1240 3132 1111 0010 9360 0775

Czytaj więcej

XI edycja Ogólnopolskiego Konkursu Literackiego „Płynąć pod prąd”

Konkurs skierowany jest do uczniów szkół podstawowych i szkół ponadpodstawowych, którzy ukończyli 13 lat. Finał jest organizowany w ramach Ogólnopolskiego Zjazdu Szkół Herbertowskich. Uroczyste wręczenie nagród nastąpi w październiku 2021 roku.

Czytaj więcej

Nabór wniosków stypendialnych: Zawodowcy w Łódzkiem – stypendia

Uprzejmie informujemy o rozpoczętym naborze wniosków stypendialnych w ramach projektu pn.: „Zawodowcy w Łódzkiem – stypendia dla najzdolniejszych. III edycja” realizowanego przez Województwo Łódzkie w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Łódzkiego na lata 2014-2020 współfinansowany przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Społecznego.

Czytaj więcej

Kolejne wyróżnienie ZSE w programie OTWARTA FIRMA

Uczestnicząc co roku w programie OTWARTA FIRMA, Zespół Szkół Ekonomicznych po raz kolejny otrzymał wyróżnienie i znalazł się w gronie 10 najaktywniejszych szkół ponadpodstawowych w Polsce, czego uhonorowaniem jest już piąta statuetka wręczona za poprzednią edycję.

Czytaj więcej

Dzień Edukacji Narodowej, ślubowanie klas pierwszych

Z okazji DEN w naszej szkole odbył się montaż słowno-muzyczny przygotowany przez klasę 3E, który 13.10.2020r. o  godz. 11.00 rozbrzmiał z naszego szkolnego radiowęzła. Tradycyjnie także miało miejsce ślubowanie klas pierwszych przygotowane przez klasę 3A.

Czytaj więcej

Życzenia z okazji DEN

Czytaj więcej

Integracja klas I-ych

W piątek 9 października klasa I c wraz z opiekunami – p. Bożeną Kostrzewą i p. Moniką Molińską uczestniczyła w zajęciach integracyjnych zorganizowanych prze Grupę Eventową „Sparta”.

Czytaj więcej

Wycieczkja integracyjna klas I-ych- Wapienniki

Dnia 2.10.2020 roku uczniowie klasy I B z wychowawcą Magdaleną Cieślak i klasy I D z wychowawcą Katarzyną Górak uczestniczyli w swojej pierwszej wycieczce. Naszym celem były położone na terenie starej kopalni wapnia WAPIENNIKI. To uroczy teren oddalony około 10 km od Radomska.

Czytaj więcej

Wycieczka integracyjna ZOO Safari w Borysewie

W dniu 24.09.2020 r. udaliśmy się na wycieczkę integracyjną do ZOO Safari w Borysewie. W wyjeździe uczestniczyły cztery klasy- 2ag, 2bg, 2dp oraz 3b wraz z opiekunami- P. Iwoną Dobranowską, P. Anną Mielczarek-Trepką, P. Mirosławą Łukaszewską, P. Anną Sukienik- Dróżdż, P. Julitą Starostką oraz P. Lucyną Stępień-Koń.

Czytaj więcej

SUKCES EKONOMIKA w Ogólnopolskim Konkursie na Gazetkę Szkolną

W ostatnich dniach otrzymaliśmy dobrą wiadomość od jury Ogólnopolskiego Konkursu na Gazetkę Szkolną, organizowanego przez Pałac Młodzieży w Katowicach. Wydawana przez społeczność Ekonomika gazetka „Ekonomik News” nr 13 zajęła I miejsce w kategorii szkół średnich. Jest to dla nas niewątpliwe duży sukces i wyróżnienie, tym bardziej, że „Ekonomik News” miał dużą konkurencję. Bardzo cieszymy się […]

Czytaj więcej

Zebrania z rodzicami 15.09.2020, 16.09.2020 – godz. 16.00

Zebrania z rodzicami 15.09.2020 (wtorek) i 16.09.2020 (środa) – godz. 16.00- WYKAZ SAL

Czytaj więcej

Rozpoczęcie roku szkolnego 2020/2021 w klasach pierwszych

Ze względu na warunki związane z COVID-19 oraz pogodowe rozpoczęcie roku szkolnego 2020/2021 w klasach pierwszych odbyło się w salach lekcyjnych.

Czytaj więcej

Rozpoczęcie roku szkolnego 2020/2021

PORZĄDEK ROZPOCZĘCIA ROKU SZKOLNEGO – 1.09.2020R. TYLKO KLASY PIERWSZE SPOTYKAJĄ SIĘ PRZED BUDYNKIEM SZKOŁY- PARKING SZKOLNY (GODZINA 9.00) UCZNIOWIE MAJĄ POSIADAĆ MASECZKI I W CIĄGACH KOMUNIKACYJNYCH SZKOŁY NALEŻY ZASŁANIAĆ USTA I NOS.

Czytaj więcej

10 ZASAD BEZPIECZNYCH WAKACJI dla uczniów szkół ponadpodstawowych i ponadgimnazjalnych

„10 ZASAD BEZPIECZNYCH WAKACJI” dla uczniów szkół ponadgimnazjalnych 1. Okres wakacji to czas wyjazdów turystycznych. Wakacje umożliwiają zawieranie nowych znajomości sprzyjających często przypadkowym kontaktom seksualnym, które zwiększają ryzyko zakażenia wirusem HIV.

Czytaj więcej

UWAGA MATURZYŚCI I UCZNIOWIE! Wirtualne Drzwi Otwarte na Uniwersytecie Łódzkim

Drodzy Państwo, zwykle pełen studentów, teraz zamknięty ale już 22 czerwca o godz. 11 Wydział Ekonomiczno – Socjologiczny Uniwersytetu Łódzkiego otworzy swoje drzwi dla tegorocznych maturzystów, a także uczniów młodszych klas szkół średnich. W tym roku przybliżymy nasz Wydział w sposób wyjątkowy, bo wirtualny.

Czytaj więcej

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress