Nasza oferta edukacyjna

kelner kopia

Branża hotelarsko-gastronomiczna

technik hotelarstwa

cień
ekonomista kopia

Branża ekonomiczno-administracyjna

technik ekonomista

technik rachunkowości

Branża handlowa

technik handlowiec

cień
foto-grafik kopia2

Branża poligraficzna

technik grafiki i poligrafii cyfrowej

Branża audiowizualna

technik fotografii i multimediów

 

cień

Aktualności

Dzień Głośnego Czytania

Z okazji Dnia Głośnego Czytania, ustanowionego przez Polską Izbę Książki, Gminna Biblioteka Publiczna w Ładzicach, Miejska Biblioteka Publiczna w Radomsku oraz Kino za Rogiem, zapraszają dzieci i młodzież ze szkół podstawowych oraz średnich do wzięcia udziału w Festiwalu Pięknego Czytania, który odbędzie się w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Radomsku 29 września 2023 r. Serdecznie zapraszamy […]

Czytaj więcej

Wycieczka do Paryża

12 września br. uczniowie naszej szkoły wraz z opiekunami: p. Aleksandrą Kutek, p. Ireną Piotrowską, p. Magdaleną Amrozik i p. Moniką Molińską zaczęli francuską pięciodniową przygodę.

Czytaj więcej

Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików

W miniony weekend w Białymstoku odbyły się Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików. Krzysztof Skowronek, uczeń naszej szkoły, wrócił z tych zawodów ze srebrnym medalem. GRATULUJEMY! info i fot. : Okręgowy Klub Strzelectwa Sportowego „10 – ka”  

Czytaj więcej

Międzynarodowy Dzień KROPKI w ZSE

15 września przypada Międzynarodowy Dzień KROPKI. To popularne święto kreatywności. Potraktowaliśmy ten dzień z przymrużeniem oka. Było modowo, artystycznie i fotograficzne. Na szkolnych korytarzach bluzeczki, spodnie czy sukieneczki, oczywiście w kropeczki:)

Czytaj więcej

Narodowe Czytanie 2023 powieści „Nad Niemnem” Elizy Orzeszkowej

8 września br. w ZSE odbyło się Narodowe Czytanie 2023 powieści „Nad Niemnem” Elizy Orzeszkowej.

Czytaj więcej

Zebrania z rodzicami – 13 września 2023r., godz. 16.00

Przydział sal na zebrania rodziców z wychowawcami w dniu 13 września 2023 roku. o godz. 16.00.

Czytaj więcej

Rozpoczęcie roku szkolnego 2023/2024

Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2023/2024 odbędzie się na parkingu szkolnym wg następującego harmonogramu: godz. 9.00 – klasy II – V, godz. 10.30 – klasy I

Czytaj więcej

Omdlenia

Poniżej przedstawiamy najważniejsze informacje dotyczące m.in. przyczyn omdleń, ich charakterystycznych objawów czy sposobów na zmniejszenie ryzyka omdleń.

Czytaj więcej

Zakończenie roku szkol. 2022/2023

Przydział sal na zakończenie roku szkolnego 2022/2023, które odbędzie się 23 czerwca 2023 roku o godz. 9.30.

Czytaj więcej

I miejsce naszej uczennicy w ogólnopolskim konkursie na stworzenie logotypu

Uczennica naszej szkoły Michalina Jarocka z kl. II E – technik grafiki i poligrafii cyfrowej, zajęła I miejsce w ogólnopolskim konkursie na stworzenie logotypu dla Towarzystwa Naukowego Societas Scientiarum Klukoviana et Jablonovianae w Ciechanowcu. Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów w pracy artystycznej.

Czytaj więcej

Integracyjna wycieczka do Wrocławia.

16 czerwca 2023 r., klasy w zawodzie technik fotografii i multimediów oraz technik grafiki i poligrafii cyfrowej wraz z opiekunami, wybrały się na wspólną integracyjną wycieczkę do Wrocławia. Wycieczka miała charakter pleneru fotograficznego.

Czytaj więcej

Spotkajmy się „NAD LEŚNYM UROCZYSKIEM”- gra terenowa

Dla wszystkich, którzy lubią wędrówki po leśnych ostępach mamy nie lada gratkę. Zapraszamy was na rodzinną grę terenową „Nad leśnym uroczyskiem”.

Czytaj więcej

Zielona Szkoła w Rimini, Włochy 8-16.06.2023r.

8 czerwca 42 uczniów naszej szkoły wraz z opiekunami: p. Sylwią Gnoińską, p. Anną Rudek-Kowalczyk, p. Ireną Piotrowską i p. Julitą Starostką wyruszyliśmy na Zieloną Szkołę do Rimini we Włoszech.  Pogoda nam dopisywała przez cały pobyt.

Czytaj więcej

Podwójny sukces ZSE w Jubileuszowej 20 edycji Dnia Przedsiębiorczości 2023

12 czerwca w Ministerstwie Rozwoju i Technologii odbyła się 20 Jubileuszowa Gala programu „Dzień Przedsiębiorczości”.

Czytaj więcej

Młodzież ZSE w akcji „Dzień Dziecka nad wodą”

Na terenie Bazy Sportowo-Rekreacyjnej PWOPR w Radomsku w Zakrzówku Szlacheckim gościliśmy prawie 50-cio osobową grupę młodzieży, uczniów z Zespół Szkół Ekonomicznych im. T.Kotarbińskiego w Radomsku, dla której przygotowaliśmy szereg atrakcji w ramach działania „Dzień Dziecka nad wodą”. Młodzież, przy pełnym zabezpieczeniu ratowniczym korzystała ze spływów na kajakach, chętnie spędzała również czas na wodzie pływając rowerkami […]

Czytaj więcej
Skip to content